Меню
 
Головна arrow Новини
Виставка «Незалежна Україна»

В Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці оформлена книжково-ілюстративна виставка, присвячена 23-річниці прийняття Декларації про державний суверенітет України, на якій представлена література з історії України та національних символів держави.

Особливий інтерес читачів викликають такі видання як «Пояснення тризуба, герба Великого Князя Володимира Святого» О.Пастернака, «Походження українського народу» В.Петрова, «Пилип Орлик – гетьман і автор першої конституції України», «Як і коли почала формуватися українська нація», В. Смолія та О.Гуржія.

Ці книги розповідають про походження українського народу від давньої трипільської цивілізації до нашого часу. Народ який, виконуючи свою неповторну історичну місію, тисячоліттями тримається своєї землі, захищає її кров’ю найкращих синів і дочок та творить свою власну духовну і матеріальну культуру. Автори видань просліджують основні етапи розвитку українського народу, показують взаємозв’язок розвитку економіки і українського етносу, визначають національну територію українців, етнічний склад та чисельність населення краю, відродження національної свідомості.

Крім того, до знаменної дати в обласній науковій медичній бібліотеці оформлена папка «Медицина Чернігівщини за роки незалежності», а в електронному каталозі закладу відкрито рубрику «Медицина суверенної України».

Прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів