Меню
 
Головна arrow Новини
Оновлений фельдшерсько-акушерський пункт у селі Єліному.

Чудовий подарунок до Дня партизанської слави отримали жителі села Єліне Щорського району: після капітальної реконструкції там запрацював фельдшерсько-акушерський пункт, умови у якому раніше не зовсім відповідали стандартам надання медичної допомоги у сільській місцевості.

У рамках реалізації міжнародного проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», яким передбачено створення належних умов для розвитку сільських територіальних громад та об’єднань у частині освіти, медичного обслуговування та ефективної роботи закладів культури, а також підтримці обласних органів виконавчої влади, у селі, яке у часи Великої Вітчизняної війни було осередком партизанського руху, капітально відремонтовано фельдшерсько-акушерський пункт, на що з різних джерел використано понад 180 тис. гривень. Крім того, заклад отримав також новітнє обладнання.

Тепер фельдшерсько-акушерський пункт оснащений сучасними комфортними меблями, холодильником, повітряним стерилізатором ГП-20. У закладі розпочне роботу фізкабінет, оснащений необхідним обладнанням для здійснення медичних процедур - портативним апаратом магнітотерапії для лікування хвороб опорно-рухової , серцево-судинної систем, неврологічних, гінекологічних, офтальмологічних, ЛОР та інших захворювань – МАГ-3004. Також ФАП оснащений обладнанням для гальванізації та електрофорезу «Поток-01М», інгалятором «Біомед», апаратом ультразвукової діагностики, електронним тонометром, глюкометром. Отже, із покращенням матеріально-технічної бази закладу, місцеві жителі зможуть отримувати допомогу та проходити амбулаторне лікування безпосередньо у селі, не звертаючись до інших лікувально-профілактичних закладів.

Єлінський фельдшерсько-акушерський пункт обслуговує понад 300 жителів села і допомогу у ньому надають фельдшер, до речі, онука комісара партизанського загону імені Я.Коласа Тетяна Швидка, та молодша медична сестра.

19 вересня 2013 року, під час урочистостей до Дня партизанської слави, що відбувалися у «Лісограді» під Єліним, з роботою оновленого ФАПу ознайомилися голова облдержадміністрації Володимир Хоменко та голова обласної ради Анатолій Мельник.


Прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів