Меню
 
Головна arrow Новини
Медична слава нашого краю.

«Відомі лікарі Чернігівщини» - таку назву має книга, що побачила світ до 80-річчя обласної наукової медичної бібліотеки. Це друге доповнене та перероблене видання збірки «Наші читачі-відомі лікарі Чернігівщини», яка була надрукована кілька років тому.

У збірці вміщено біографічні відомості про понад 130 медиків, які зробили значний внесок у розвиток галузі охорони здоров’я Поліського краю, починаючи з останньої чверті 19 століття і до сьогодення.

За словами упорядника книги та її автора, директора обласної наукової медичної бібліотеки Надії Яременко, неоціненну послугу у виданні збірника надав член Спілки письменників України Олексій Брик, який створив дві книги про медиків області – «А серце б’ється» та « Врятуй життя», а також заступник головного редактора обласної газети «Деснянська правда» Людмила Пархоменко.

«Ми не ставили собі за мету розповісти тільки про тих медиків, що мають наукові звання – наголошує автор – навпаки, ми зробили акцент на розповідях про таких медичних працівників, які користувалися і користуються народним визнанням пацієнтів Чернігівщини та є великими професіоналами у цій галузі».

Збірка видана накладом у 150 примірників. Авторський колектив сподівається, що й надалі робота по висвітленню діяльності працівників системи охорони здоров’я області знайде відображення у подальших виданнях книги. «Тому, я звертаюсь до представників медичної спільноти нашого краю – якщо ви маєте якісь відомості про наших медиків, які варті того, щоб про них дізналася вся Україна – повідомляйте нашу бібліотеку і ми обов’язково врахуємо ваші побажання при створенні наступної книги циклу» - зауважує Надія Яременко.

Передмову до книги «Відомі лікарі Чернігівщини» написала начальник управління охорони здоров’я ОДА Галина Василькова.
Прес-служба управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів