Меню
 
Головна arrow Новини
Заради турботи про стареньких.

Цього року 12 жовтня міжнародна спільнота відзначала Всесвітній день хоспісної та паліативної допомоги. Його започатковано за ініціативи міжнародного альянсу паліативної допомоги з метою привернення уваги широких кіл громадськості до проблем літніх людей, одиноких та престарілих громадян, а також невиліковно хворих та створення належних умов для їхнього перебування у спеціалізованих закладах.

Такими закладами на Чернігівщині є Центр по наданню допомоги хворим похилого віку та паліативної допомоги на 40 ліжок КЛПЗ «Обласна психоневрологічна лікарня», що у с.Халявині Чернігівського району та спеціалізоване відділення КЛПЗ «Чернігівська міська лікарня №4». Крім того, відповідні відділення відкрито у Куликівці та Бобровиці.

Напередодні Всесвітнього дня хоспісної та паліативної допомоги з особливостями роботи Центру ознайомилися заступник голови обласної ради Валентин Мельничук, який свого часу був ініціатором його створення, голова постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я та захисту населення від наслідків аварії на ЧАЄС Валерій Зуб, начальник Управління охорони здоров’я ОДА Галина Василькова. За чуйність і милосердя колективу закладу вручено Почесну грамоту обласної ради та подарунки. Як зазначила у своєму виступі начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова, паліативна допомога повинна стати ще більш доступнішою для жителів сільської місцевості. За її словами, такі центри будуть відкриватися в усіх районах Чернігівщини.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів