Меню
 
Головна arrow Новини
Покращилася матеріально-технічна база Менської центральної районної лікарні: у закладі запрацював новий гастрофіброскоп, аналогів якому практично на Чернігівщині немає.

За словами головного лікаря, депутата обласної ради Петра Хомрача, необхідність у придбанні нового обладнання назріла вже давно, адже старий апарат не відповідав вимогам сьогодення та потребував капітального ремонту. Можливість придбати новий гастрофіброскоп з’явилася наприкінці минулого місяця, причому на його закупівлю не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів , лише благодійні внески та кошти, що знаходилися на спец рахунках. За неповний місяць роботи нового обладнання на ньому пройшли діагностичне обстеження близько сотні пацієнтів не тільки з Мени та району, а і з сусідніх районів Чернігівщини.

Особливість гастрофіброскопа FUJINON – FG-1ZP полягає у тому, що це – один з найкращих апаратів, які використовуються в Україні. Він надтонкий, адже оснащений окуляром з трубкою діаметром 7,8 мм (зазвичай використовуються гастрофіброскопи діаметром 9,8 мм), тобто, придатний для обстеження дітей, а також дорослих зі стенозом, має автономну систему живлення. Робоча частина приладу має здатність обертатися таким чином, що у лікаря виникає повна картина стану слизової оболонки стравоходу, шлунку, 12-палої кишки. Оптоволоконна трубка та інші частини приладу зібрані з високим ступенем надійності та мають потужний ресурс. Позитивні характеристики гастрофіброскопа вже оцінили лікарі ендоскопічного кабінету Менської ЦРЛ.

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів