Меню
 
Головна arrow Новини
Соціальна відповідальність агробізнесу: у хірургічному відділенні Бахмацької центральної районної лікарні після капітального ремонту відкрито чотиримісну палату. Це стало можливим завдяки турботі про бахмачан директора сільгосптовариства «Авангард» Василя Булаха.

За повідомленням головного лікаря Бахмацької ЦРЛ Валентини Медведєвої, палата, в якій коштом сільгосптовариства зроблено ремонт, буде справжнім взірцем і першою ластівкою створення необхідних умов для лікування хворих не тільки з Бахмацького району, а також кількох сусідніх, адже процес реформування медичної галузі України загалом, і Чернігівської області зокрема, передбачає створення у Бахмачі центру госпітального округу.

«Ми дуже раді, що Василь Булах піклується про наших жителів, – зауважує головний лікар. – Тепер ми маємо палату, яка відповідатиме європейським стандартам – замінено вікна, стіни вкриті шпалерами, що миються, на підлозі – новий екологічно чистий лінолеум, встановлено нові ліжка, оснащені зручними матрацами, закуплено комплекти постільної білизни. Сподіваємося, що й надалі ми зможемо оновлювати інші палати не тільки хірургічного, а і всіх відділень лікарні. Ми не цікавилися, скільки коштувало це сільгосппідприємству, втім Василь Булах, до речі двічі лауреат обласного конкурсу «Благодійник року», запевнив нас – турбота про медицину району завжди посідатиме чільне місце у благодійницькій діяльності «Авангарду».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів