Меню
 
Головна arrow Новини
На порозі – Миколай.

19 січня, у День Святого Миколая, не залишилися без подарунків вихованці Чернігівського центру реабілітації дітей-інвалідів «Відродження». Щоб привітати малечу зі святом до них завітав голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко.

Як зазначив очільник виконавчої влади Чернігівщини, обласна державна адміністрація опікувалася і надалі буде опікуватися цим закладом. Зокрема, у червні поточного року введено в експлуатацію новий корпус стаціонарного відділення обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів на 60 місць. А попереду ще багато роботи в рамках комплексної медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

«Я хочу, щоб кожен з вас від Святого Миколая отримав у подарунок надію і бажання рухатися вперед. Хай Святий Миколай допоможе здійснити усі ваші мрії», - побажав Володимир Хоменко дітям.

Окремо зі словами глибокої вдячності він звернувся до фахівців Центру та батьків маленьких пацієнтів – всіх тих, хто теплом свого серця огортає кожну дитину, допомагаючи долати складний процес реабілітації. Окрім солодощів та іграшок, які отримали всі вихованці закладу, Володимир Хоменко вручив двом дітям-інвалідам реабілітаційне обладнання для ортопедичних порушень «Гравістат» – спеціальні костюми для корекції ходи. Фіксуючи м’язи та рівномірно розподіляючи навантаження, костюм допомагає дитині із церебральним паралічем вирівняти поставу. Такому подарунку неабияк зраділа мати десятирічної Саші: «Я буду змушувати свою дитину ходити у костюмі щодня. І таким чином ми будемо досягати своєї мети. А вона у нас єдина - навчитися самостійно ходити!».

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів