Меню
 
Головна arrow Новини
Високий рівень медичного обслуговування – понад усе!

В управлінні охорони здоров’я Чернігівської облдержадміністрації створена і працює робоча група з питань реформування системи охорони здоров’я області в контексті реалізації Програми економічних реформ України на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава".

Очолив групу начальник управління Володимир Ященко, а до її складу увійшли його заступники Алла Здор і Галина Василькова, начальник управління охорони здоров’я Чернігівської міськради Юрій Бойко, головний державний санітарний лікар області Микола Донець, голова обласного комітету профспілки працівників охорони здоров’я Павло Потапко, головні лікарі трьох лікарень: обласної – Микола Романюк, обласної дитячої – Олександр Карета, Чернігівської міської №2 – Володимир Фаль.

Робоча група створена для забезпечення розробки і розгляду проектів та моделей оптимізації мережі, а також ліжкового фонду закладів охорони здоров’я Чернігівської області.

Як повідомив Володимир Ященко, робоча група вже провела два засідання (одне – в управлінні, друге – в облдержадміністрації) і розглянула пропозиції, що стосуються міста Чернігова. Вони були визнані такими, що потребують доопрацювання, отож зараз глибше аналізуються і прораховуються. Увага при цьому приділяється усім складовим діяльності закладів та установ – економічній, юридичній, кадровій. Та головним, підкреслює В. Ященко, є підвищення рівня надання фахової медичної допомоги населенню. Це – основна мета реформування і вона обов’язково має бути досягнута, наголошує керівник.

Згідно з розпорядженням начальника УОЗ, пропозиції щодо оптимізації закладів охорони здоров’я мають бути надані управлінню до 15 липня 2010 р.

Прес-служба управління охорони здоров'я
Чернігівської облдержадміністрації

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів