Меню
 
Головна arrow Новини
«Первістки» нового, 2016

Шістнадцятеро немовлят народилися протягом перших чотирьох днів нового року у КЛПЗ «Чернігівський пологовий будинок», втім, жодного з них – у святкову ніч. Працівники закладу вже й не пригадують, коли ще їм траплялася така на диво спокійна новорічна ніч. Бо зазвичай саме у цей час так звані «новорічні подарунки» у прямому розумінні слова «вриваються» у великий світ – жартує завідувачка 2 пологового відділення Ольга Стоцька: «Практично кожного року я зустрічаю прихід року у пологовій залі, адже, як правило, 31 грудня близько 24 години дитинка «проситься» у світ».

Всі породіллі (до речі, не тільки з Чернігівщини, а і з Київщини та Закарпаття) народжували без ускладнень і лише здорових діток.

Відтак, пологовий, так би мовити, «конвеєр» у новорічну ніч простоював, перша дитинка з’явилася лише вдень 1 січня – 29-річна Катерина Шувайло народила свого первістка – Костика. «Ім’я синочку ми обрали заздалегідь, разом із чоловіком, до речі, з яким разом і народжували, – говорить молода мама. – Хоча сам процес пологів мені дався не дуже легко, я обов’язково сюди повернуся, бо ми із чоловіком мріємо ще й про донечку».

Отже, у добру путь, малюки!

Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів