Меню
 
Головна arrow Новини
18 березня відбувся моніторинговий візит робочої групи Управління охорони здоров’я з оптимізації виконання програм протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в умовах реформування системи охорони здоров’я області до Ріпкинського району.

Захід відбувся за участі начальника Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петра Гармаша, головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Миколи Дейкуна, заступника головного лікаря Ніни Товчиги, завідувачки поліклінічного відділення Ольги Смуригіної. Під час моніторингу члени робочої групи відвідали центральну районну лікарню, районний Центр ПМСД, детально проаналізували та позитивно оцінили роботу кабінету «Довіра», надали практичні рекомендації по покращенню функціонування фтизіатричного кабінету.

Актуальні питання протидії епідеміям, ситуація із захворюваністю на ВІЛ-інфекцію, туберкульоз, поєднану інфекцію ВІЛ/ТБ та смертність від цих хвороб у районі були детально обговорені на нараді із медичними працівниками центральної районної лікарні та районного Центру ПМСД. Обласні фахівці відповіли на ряд запитань, які стосувалися практичної діяльності лікарів. Наголос на нараді був поставлений на необхідності активізації роботи серед представників груп найвищого ризику захворювань, проведенню обстежень за ініціативою медичних працівників за соціальними показами, а не тільки за медичними. Також, обговорювалися питання необхідності прискорення процесу доопрацювання та прийняття місцевої цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу.

На зустрічі із колективами медичних закладів Ріпкинського району Петром Гармашем і Миколою Дейкуном були порушені питання реформування ліжкового фонду та приведення його до чинних вимог, ролі Центрів ПМСД на сучасному етапі реформування галузі.
Прес-служба Управління охорони здоров’я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів