Меню
 
Головна arrow Новини
Чернігівська аптека №206 - краща в Україні!

Чернігівська міжлікарняна аптека №206 комунального підприємства "Ліки України" Чернігівської обласної ради визнана кращим аптечним закладом нашої держави. Про це свідчить її перемога в номінації "Аптека року" на щорічному конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея-2010". Вшанування переможців престижного професійного змагання відбулося 9 вересня у Києві, в Національному Палаці "Україна".

Як розповіла генеральний директор КП "Ліки України" Світлана Пасталиця, аптека № 206 користується популярністю не тільки в Чернігові та області, а й серед жителів сусідньої Гомельщини. Працівники аптеки зазначають, що білоруси є постійними відвідувачами закладу і нерідко знаходять тут препарати, яких не можуть купити вдома. Крім того, їх приваблюють нижчі, ніж будь-де ціни та високоякісне обслуговування. Купити ліки дешевше їдуть до Чернігова і жителі Київської області. Відвідувачам 206-ї аптеки до вподоби її чудовий сервіс, завжди привітний, високопрофесійний персонал, зручно обладнані місця обслуговування та відпочинку. Незважаючи на віддаленість від центру міста, заклад щодня відвідує близько 7 тисяч покупців.

Всі досягнення аптечного закладу і його позитивний імідж, вважає С. Пасталиця, – це заслуга колективу, очолюваного завідувачкою Наталією Ковпак. "В умовах надзвичайно жорсткої конкуренції, в якій доводиться працювати сьогодні, Наталії Іванівні вдалося скерувати колектив на якісне виконання своїх професійних обов’язків і завдяки цьому досягти найкращих показників в економічно-господарській діяльності", – підкреслила гендиректор.

Міжлікарняна аптека №206 була введена в дію у 1986 році. Першим її завідувачем було призначено В. Петровського, який багато зробив для організації роботи закладу, оснащення його новим обладнанням та апаратурою, механізації виробничих процесів.

Новий етап розвитку аптеки розпочався в 1992 році, коли її керівником призначили Наталію Ковпак. З року в рік аптека нарощувала обсяги реалізації готових лікарських засобів та виробництво ліків за індивідуальними замовленнями. У виробничому відділі закладу, на сучасному технологічному обладнанні щодня виготовляється близько 100 лікарських засобів, які не виробляються промисловими підприємствами: порошки, мікстури, краплі, мазі, стерильні розчини тощо. Виробничий відділ 206-ї аптеки – її гордість, оскільки індивідуальним виготовленням ліків нині практично ніхто не займається.

Аптека №206 сьогодні має широко розвинену мережу структурних підрозділів в обласному центрі та за його межами. Це аптеки "Надія" і "Красоносільська" та 7 аптечних пунктів, розміщених, окрім Чернігова, в Іванівці, Седнєві та Киїнці.

За плідну роботу Наталія Ковпак нагороджена Почесними грамотами Міністерства охорони здоров’я України, Чернігівської обласної ради, Всеукраїнської аптечної асоціації, Кабінету міністрів України.


Прес-служба управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів