Меню
 
Головна arrow Новини
Хірургічну службу області ознайомили із сучасними методами дезинфекції ендоскопічного обладнання.

Актуальні питання медичної допомоги хворим на шлунково-кишкову кровотечу та новітні методи дезинфекції ендоскопічної апаратури обговорили на конференції лікарі-хірурги та ендоскопісти Чернігівської області. У заході, який вів головний хірург області, кандидат мед. наук Валерій Василинчук, взяли участь головний хірург Міністерства охорони здоров’я, доктор мед. наук, професор Петро Фомін та головний ендоскопіст МОЗ, доктор мед. наук Володимир Нікішаєв.

Як відмітив у вступному слові Петро Фомін, актуальність винесених на конференцію питань полягає у все більшому поширенні ендоскопічних методів діагностики і лікування кишково-шлункових захворювань, які певною мірою несуть із собою небезпеку інфікування пацієнтів. У зв’язку з цим питання дезинфекції ендоскопічної апаратури є надзвичайно важливим, і йому на конференції буде приділена особлива увага.

З доповіддю на тему "Дезинфекція і стерилізація ендоскопічного обладнання" перед присутніми виступив Володимир Нікішаєв. Після цього для медичних сестер ендоскопічних кабінетів, які теж були запрошені на конференцію, був проведений відповідний семінар-тренінг.

Доки сестри опановували практичні навички обробки апаратури, лікарі слухали про мініінвазивні методи і хірургічну тактику лікування шлунково-кишкових кровотеч. З ними їх ознайомили столичні гості - П. Фомін та В. Нікішаєв, які відповіли ще й на всі запитання присутніх.

В рамках конференції відбувся також семінар-нарада за підсумками роботи хірургічної служби області за 9 місяців 2010 року. Про результати діяльності служби поінформував Валерій Василинчук. Свої пропозиції щодо реорганізації служби з метою покращення надання медичної допомоги хворим хірургічного профілю районні та міські хірурги надали у письмовому вигляді.

Під час конференції працювали дві книжкові виставки, підготовлені Чернігівською обласною медичною бібліотекою: "Нове в абдомінальній хірургії", де була представлена найновіша спеціалізована література та "Микола Пирогов - великий хірург, вчений, гуманіст", оформлена до 200-річчя з дня народження видатного лікаря.


Прес-служба управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів