Меню
 
Головна arrow Публікації
Альма-матер – Чернігівський медичний коледж

Минуло 35 років з дня закінчення училища. Згадати свою юність, випускники фельдшерського відділення 1982 року, зібралися в стінах коледжу, саме в тій аудиторії, куди в 1978 році вони 15-річні дівчатка та хлопчики прийшли опановувати нелегку фельдшерську справу.

Серед випускників групи – 10 лікарів вищої категорії різних спеціальностей (є серед них завідувачі відділень, заступник головного лікаря райлікарні, викладачі, військовий лікар), фельдшери, шкільна медсестра. Вони працюють у різних куточках нашої неньки України: на Чернігівщині, Київщині, Сумщині, у Харківській та Закарпатській областях, та за кордоном.

Наприклад, Юрій Коробко працює заступником головного лікаря Городнянської ЦРЛ, він прекрасний лікар-невролог. Його люблять та поважають колеги та пацієнти.

Володимир Дзюба завідує травматологічним відділенням Прилуцької міської лікарні. Багато років працює лікарем-травматологом, дуже любить свою справу.

35 років працює фельдшером на «швидкій» Тетяна Горбач (Нікитенко). Зараз вона – виконувач обов’язків завідувача і старшого фельдшера районного відділу Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

«У нас була найкраща група в училищі, дружна, весела і дисциплінована. Усі були захоплені медициною, із задоволенням вчилися, займалися громадською роботою», – каже староста групи Світлана Лавро(Ризаненко).

«Ми вдячні нашим викладачам, директорові училища О. Я. Гуменюку, його заступникові Г. П. Лемешку, нашому класному керівникові І. О. Наринському. Ми були його улюбленою групою, а він нашим улюбленим викладачем, — згадує студентські роки Надія Демиденко. — Я з дитинства мріяла стати лікарем. Після закінчення медичного училища вступила до Полтавського стоматологічного медичного інституту на лікувальний факультет. Вже 26 років працюю лікарем-гастроентерологом Чернігівської міської лікарні № 1. Довгий час працювала викладачем у рідному коледжі. Я дуже люблю свою професію, люблю допомагати людям та бути корисною суспільству».Олена Березкіна
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів