Меню
 
Головна arrow Новини
Головний педіатр міста – "Жінка року -2010".

У Чернігові відбулося нагородження переможців щорічного міського конкурсу "Жінка року - 2010". Це почесне звання отримала і лікар вищої категорії, заступник головного лікаря з медичних питань дитячої поліклініки №1, головний педіатр м. Чернігова Людмила Овсієнко.

До Чернігова вона приїхала з чоловіком понад 20 років тому після закінчення Одеського медичного інституту. Свій професійний досвід здобувала, працюючи дільничним лікарем-педіатром, завідувачкою відділення педіатрії в дитячій поліклініці № 2, і вже шість років вона – заступник головного лікаря з медичних питань дитячої поліклініки № 1.

Як відмічалося під час нагородження, Людмила Овсієнко постійно вчиться, підвищує свій фаховий рівень, є учасником з’їздів, всеукраїнських і міжнародних конференцій. За високі професійні знання, активну участь у громадській роботі номінантка відзначена грамотами обласної державної адміністрації та міської ради.

Диплом лауреата конкурсу "Жінка року - 2010" та пам’ятний символ пані Людмилі вручли секретар міської ради Олег Шеремет та заступник начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів