Меню
 
Головна arrow Новини
Виставки по здоровому способу життя у Чернігівській науковій медичній бібліотеці

У Чернігівській науковій медичній бібліотеці оформлені книжково-ілюстративні виставки по здоровому способу життя «Вибери життя», «Шкідливі звички – шлях в нікуди», на яких представлена література про роль фізичних вправ, свіжого повітря, чистої води, правильного харчування на здоров’я людини. Крім того, у широкому асортименті демонструються книги, а також папки з останніми публікаціями про шкоду, які завдають здоров’ю шкідливі звички. Вони знищують українську націю. Це – алкоголізм, куріння, наркоманія.

Тема здорового способу життя на сьогоднішній день надзвичайно актуальна. Як свідчить статистика, від алкоголізму щорічно в Україні вмирає понад 40 тис. осіб.

Тютюнокуріння набрало обертів епідемії. Воно давно перестало бути привілеєм представників чоловічої статі. У нас уже масово палять дівчата, жінки , підлітки.

Надзвичайно швидкими темпами розповсюджується особливо небезпечна шкідлива звичка – наркоманія, що приводить то такого грізного захворювання нашого часу як СНІД, по темпам розповсюдження якого ми лідери серед країн Європи.Головний бібліограф Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки Ірина Воронцовська.
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів