Меню
 
Головна arrow Новини
Наталія Савченко – краща медична сестра Чернігівщини 2011-го року!.

В Чернігівській обласній лікарні пройшов фінал обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Краща медична сестра року-2011». Конкурс традиційний, його щорічно проводить управління охорони здоров»я облдержадміністрації разом з обласним осередком Асоціації медичних сестер України. Цього разу участь у ньому взяли 33 сестри милосердя з усіх районів Чернігівщини, обласного центру, Ніжина і Прилук. Всі вони – переможці місцевих конкурсів, що проходили протягом року на базі центральних районних лікарень. І ось учасниці зібралися в головному лікувально-профілактичному закладі Чернігівщини аби порадувати своїх вболівальників своєю професійною майстерністю. Відкрила конкурс начальник управління охорони здоров»я облдержадміністрації Галина Василькова, яка, зокрема, зазначила – всі учасниці варті звання кращої за професією, адже у фаховій спеціальності медичної сестри випадкових людей не буває і дівчата здатні це довести.

…Вони різні – за віком, за місцем роботи, за своїми уподобаннями. Але всіх об»єднує любов до своєї професії і намагання полегшити страждання пацієнтів. Вони ретельно виконують лікарські призначення, кваліфіковано надають першу допомогу, вживають реанімаційних заходів коли це потрібно, добрим словом і чуйним ставленням до хворого повертають їм здоров»я, а інколи – і життя. Їхні обличчя сяють радістю, заспокійлива посмішка, вмілі руки, професійний досвід здатні творити справжні чудеса. Медсестер ласкаво називають «сестричка», бо їм не займати жіночності , співчуття і шляхетності.

Конкурс складався з трьох етапів – теоретичних тестів, демонстрації фахової майстерності і розповіді про своє бачення майбутнього професії сестри милосердя. «На нашу думку, - одноголосно заявляли учасниці , - продемонструвати свої навички – завдання найскладніше, адже всі ми працюємо на різних посадах і іноді до автоматизму доводимо виконання своїх щоденних обов»язків. Тому головне – не розгубитися, зібратися з думками, а наш досвід стане в нагоді, коли будемо виконувати практичне завдання конкурсу».

Всі дівчата були на висоті і високопрофесійно справилися із тестами, демонстрацією фахової майстерності, знайшли чудові слова для висловлення подяки обраній професії та оптимістично розповіли про те, що на їхній погляд очікує цю спеціальність у майбутньому.

Журі не позаздриш : перед ними постало складне завдання – обрати найкращу з кращих. Втім, вони також із цим справилися і одноголосно проголосували за кандидатуру переможниці конкурсу. І ось зала вибухнула аплодисментами – численні вболівальники радіють повідомленню, що переможницею конкурсу стала медична сестра реанімаційного відділення обласної лікарні Наталія Савченко.

… Вона свідомо обрала цю професію через начебто просту причину – просто хотіла бути свідком того, як народжується життя. Тому після закінчення медичного училища мріяла працювати у пологовому будинку. Втім, доля склалася так, що вже 13 років Наталія Савченко працює в обласній лікарні у відділенні, де людина також народжується, тільки вже вдруге – в реанімації. «Я впевнена, що терпіння, любов до своєї роботи, до членів мого колективу допомогли мені перемогти – я набрала найвищу кількість балів. А ще – незрима підтримка моїх двох дітей та люблячого чоловіка. Я щаслива людина – я завжди із задоволенням йду з роботи додому і не можу дочекатися , коли вже з дому прийду на роботу, у рідний колектив. Для мене це завжди було рецептом сімейного щастя та професійної майстерності, - розповідає переможниця , - сподіваюся, що гідно представлю Чернігівщину у фіналі Всеукраїнського конкурсу».

Всі учасниці фіналу обласного етапу отримали безліч квітів, грошове заохочення. А ще – задоволення від спілкування один з одним і усвідомлення того, що професія медичної сестри – чи не найшляхетніша у світі.

Прес-служба Управління охорони здоров»я облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів