Меню
 
Головна arrow Новини
10-11 листопада у місті Києві відбулась наукова-практична конференція з міжнародною участю за темою „Невиношування вагітності і проблеми виходжування дітей з малою масою тіла”.

Організатором заходу виступила Національна академія медичних наук України, Міністерство охорони здоров'я України, Державна установа „Інститут педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”, Асоціація неонатологів України.

У конференції взяли участь лікарі педіатри, неонатологи, дитячі анестезіологи-реаніматологи, акушер-гінекологи практично з усіх регіонів нашої країни, академіки, професори, науковці та молоді спеціалісти, клініцисти з провідних наукових медичних установ України, Вірменії, Росії, Грузії, Німеччини, Швейцарії, Білорусії представили результати своїх досліджень. У рамках конференції на пленарних засіданнях були висвітлені актуальні питання з неонатальної хірургії, ультразвукової діагностики, ретинопатії у недоношених дітей, невиношування вагітності, сучасні технології надання медичної допомоги глибоко недоношеним дітям.

При відкритті конференції Осташко С.І., керівник департаменту МОЗ України матері та дитини, зазначила, що завдяки сучасних перинатальних технологій у два рази зменшились патологічні пологи та зменшилась захворюваність новонароджених.

На конференції прозвучала доповідь Осінкіной О.С. – координатора реалізації Національного проекту „Нове життя. Нова якість охорони материнства та дитинства”, яка доповіла про організацію впровадження Національного проекту, мета якого забезпечення населення доступною, висококваліфікованою медичною допомогою, комфортними умовами народження та виходжування дітей шляхом створення мережі регіональних перинатальних центрів. Згідно Національного проекту створення регіонального перинатального центру по Чернігівській області планується на 2013 рік.

Завідуюча відділенням неонатології ДУ „Інституту педіатрії, акушерства і гінекології НАМН України”, д.м.н., професор Знаменська Т.К. доповіла присутнім про навчальний симпозіум „Обмін досвідом Європа – Україна, Баден-Баден (Німеччина)”, який проходив цього року та був присвячений реформуванню та розвитку неонаталогічної служби в Україні, впровадженню сурфактантної терапії, нових методів інтенсивної терапії в неонатології.

Прийняли участь у конференції неонатологи, дитячі анестезіологи- реаніматологи міста Чернігова з ОДЛ та пологового будинку Чернігівської міської ради. Програма конференції була вкрай насиченою та мала змістовне науково-практичне наповнення, що дуже важливо для розвитку неонатології та впровадженню в практичну діяльність лікарів.

Позаштатний головний спеціаліст УОЗ з неонатології
Л.С.Дудко
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів