Меню
 
Головна arrow Новини
Зустріч у госпіталі для інвалідів та ветеранів війни.

Міжнародний день захисту дітей у Чернігівській обласній дитячійлікарні був позначений не тільки святковим меню з фруктами та соками, а й особливою увагою до маленьких пацієнтів. Як розповіла методист цього закладу Наталія Ребкало, для дітей, яких свято застало на лікарняному ліжку, напередодні і безпосередньо 1 червня було проведено низку заходів, об'єднаних назвою "Хай щастю дитини не буде кінця". У відділеннях, де діти були на ногах, їх збирали в ігрових кімнатах. До слабших чи лежачих вихователі приходили в палати, і вже там на якийсь час допомагали забути про хворобу. Всього святковими заходами було охоплено понад 180 дітей - майже половина усіх стаціонарних хворих.

Зокрема, у лікарні було проведено багато ігор, конкурс малюнків "Світ очима дітей", вікторина "Чи знаєте ви свої права?", година спілкування "Щасливе дитинство моє", де діти ділилися власним поглядом на своє щастя, та інші. Пацієнти неврології спільними зусиллями виготовили різнобарвний колаж "Сонечко бажань". Малюнки ж, створені на конкурс, за словами Н. Ребкало, як завжди, чарували. "Виховні, мистецькі й розважальні заходи, які проводяться в лікарні, дітям дуже подобаються, - говорить вона. - Тут на них ніхто не тисне, не оцінює їхніх здібностей, і завдяки цьому діти зазвичай розкриваються. Їхні малюнки іноді дуже вражають своєю глибиною і почуттями".

До речі, арт-терапія сьогодні - невід'ємна частина лікування в обласній дитячій лікарні. Тут впроваджується кілька її видів, в числі яких казкотерапія і квілінг. Медики відмічають, що творчі заняття сприяють лікувальному процесу і в кінцевому підсумку покращують загальний стан пацієнтів, сприяють їх фізичному одужанню і моральному оздоровленню. У вільний від процедур час діти з величезним задоволенням займаються в постійно діючому гуртку "Природа і фантазія", де виготовляють вироби з природного матеріалу, беруть участь у заходах, спрямованих на формування здорового способу життя, та інших.

Прес-служба управління охорони здоров'я
Чернігівської облдержадміністрації

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc      E-MAIL Розробка сайтів