Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігові встановили ще один магніто-резонансний томограф.

У Чернігові, на базі міської лікарні №2, відкрився діагностичний центр магніто-резонансної томографії "Тесла", оснащений потужним японським томографом TOSHIBA EXCELART. Символічну стрічку на вході в новий заклад перерізав голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко. Участь у відкритті центру взяли також заступник голови ОДА Віктор Тканко, секретар міської ради Олег Шеремет, начальник обласного управління охорони здоров’я Володимир Ященко, головний лікар Чернігівської міської лікарні №2 Володимир Фаль, інші запрошені.

Коментуючи подію журналістам, керівник області зазначив, що апарат TOSHIBA EXCELART – один із найпередовіших у світовій медичні практиці. Вартість обстеження на ньому, запевнив В. Хоменко, не перевищуватиме розцінок, які на сьогодні склалися в Чернігові і є нижчими, ніж у Києві та інших регіонах України.

За інформацією медиків, напруженість магнітного поля TOSHIBA EXCELART дорівнює 1,5 Тесла. Цей показник є одним із основних параметрів, що визначають можливості томографа. На сьогодні в Чернігові та області апарат такого рівня – єдиний, і його наявність дозволить проводити глибшу і точнішу діагностику.

Магніто-резонансна томографія – метод, що дозволяє ефективно діагностувати неврологічні, нейрохірургічні, судинні та інші захворювання. Він широко використовується в травматології, діагностиці захворювань грудної та черевної порожнин.

Введення в експлуатацію діагностичного центру МРТ "Тесла" – вже друга за останній місяць помітна подія в медичному просторі Чернігова. У червні, на території міської лікарні №1, приватною клінікою "ВІДІ", за участю керівництва області, було відкрито відділення магнітно-резонансної томографії з найсучаснішою системою "Магфіндер 2" корейського виробництва.
<

Прес-служба управління охорони здоров'я
Чернігівської облдержадміністрації

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів