Меню
 
Головна arrow Новини
Про ситуацію у Ніжинському будинку-інтернаті.

В період з 07 по 11 серпня 2010 року в Ніжинському дитячому будинку-інтернаті померло 5 осіб, з них 3 дітей до 10 років, 1 підліток, 1 дорослий. Причини смерті з’ясовуються відповідними службами.

Головою обласної державної адміністрації Хоменком В.М. створена комісія на чолі із заступником голови облдержадміністрації Тканком В.М. у складі: начальника управління охорони здоров`я Ященка В.І., начальника головного управління праці та соціального захисту населення Коробки І.І., головного державного санітарного лікаря області Донця М.П., головних спеціалістів управління охорони здоров`я та інших осіб.

Члени комісії негайно виїхали до Ніжинського дитячого будинку-інтернату. У роботі комісії взяла участь заступник Міністра охорони здоров`я України Мостовенко Р.В.

Станом на вечір 11.08.2010 усі підопічні Ніжинського будинку-інтернату були оглянуті лікарями Ніжинської центральної міської лікарні, з них п’ятеро госпіталізовано до Ніжинської ЦМЛ. До установи виїжджала бригада лікарів спеціалістів обласної дитячої лікарні, яка провела комісійний огляд усіх госпіталізованих. Надані конкретні рекомендації по подальшому обстеженню та лікуванню, вжиттю протиепідемічних заходів. Відібрані зразки матеріалу від хворих та померлих досліджуються в обл. СЕС.

Стан здоров`я госпіталізованих на 12.08.2010 є стабільний. Встановлено цілодобове чергування лікарів ЦМЛ у цьому закладі.

Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів