Меню
 
Головна arrow Новини
У Чернігівській обласній дитячій лікарні привітали медичних сестер з професійним святом

Сьогодні у КНП «Чернігівська обласна дитяча лікарня» ЧОР відбулися урочисті збори з нагоди Міжнародного дня медичної сестри. Це свято тих, чия щоденна праця є поєднанням високого професіоналізму та безмежного милосердя.

Відкрила захід директорка закладу Тетяна Лебедєва. Звертаючись до колективу, вона наголосила на глобальному значенні медсестринства: «Сьогодні ми вітаємо молодших спеціалістів з медичною освітою. До цієї когорти належать фахівці понад 20 напрямків: це і медичні сестри та брати, анестезисти, операційні сестри, лаборанти… Ця професія об’єднує всі нації та всі країни. Це фундамент, на якому тримається світова медицина».

Представляючи почесних гостей, керівниця дитячої лікарні зауважила, що привітати медсестер завітали люди, які не лише опікуються благополуччям області, а й по-особливому люблять і поважають медицину. Першою до слова запросили заступницю голови Чернігівської ОДА Жанну Шерстюк.

Виступ Жанни Шерстюк був сповнений щирої вдячності за невтомну роботу медичного персоналу. Вона підкреслила, що саме медичні сестри є тими людьми, які першими зустрічають пацієнта в стінах лікарні, знаходять слова підтримки та заспокоюють у найважчі хвилини.

«Я не можу навіть уявити, скільки треба мати сил, скільки треба мати всередині любові до людей, щоби кожного дня мати ресурс відгукуватись і знаходити сили відновлюватись. Я щиро вам вдячна за цю важку роботу, за ваш щоденний подвиг, за кожне добре слово та кожне збережене життя», – звернулася до присутніх Жанна Шерстюк.

Після виступу вона вручила першу частину почесних нагород кращим працівникам закладу.

Своєю чергою, Дмитро Блауш підкреслив особливу складність роботи саме в дитячій лікарні: «Ви – як той будівельник, який тримає фундамент нашої країни, і це без перебільшень. Ви працюєте не лише з маленькими пацієнтами, а й з їхніми батьками, вміючи подарувати тепло свого серця саме тоді, коли це найбільше потрібно. Дякую, що в такі важкі часи ви залишаєтесь тут і робите найважливіше», – наголосив він.

Дмитро Блауш також привітав медиків та вручив чергову групу грамот і квітів.

Підсумовуючи вітання, до присутніх звернувся начальник Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА Андрій Лінник: «Шановні медичні сестри та брати! Ви виконуєте надзвичайно важливу місію. Ви є тією ланкою, що безперервно пов’язує пацієнта і лікаря. Ви супроводжуєте дитину від приймального відділення протягом усього процесу діагностики та лікування, пильно стежачи за станом найдорожчого, що у нас є. Тетяна Миколаївна згадувала про професійне вигорання – так, це виклик сучасності. Але я маю велику надію, що саме такі позитивні зустрічі та щирі слова подяки допоможуть вам уникнути цього синдрому».

Завершуючи офіційну частину, очільник управління побажав медикам міцного здоров’я, мирного неба, невичерпної енергії та успіхів у їхній почесній праці і вручив частину відзнак від Управління охорони здоров'я.

Фінальним акордом свята став вітальний концерт, який подарував медичним сестрам та братам хвилини відпочинку, натхнення та святковий настрій.





























Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc