Меню
 
Головна arrow Новини
Про госпітальні округи з районами радитимуться щотижня.

Друга нарада, присвячена питанням організації госпітальних округів на Чернігівщині, пройшла в управлінні охорони здоров’я обласної державної адміністрації. У ній взяли участь головні лікарі медичних закладів трьох районів - Ніжинського, Ічнянського та Носівського, які з часом увійдуть в один госпітальний округ - Ніжинський.

Відкриваючи нараду, в.о. начальника управління Галина Василькова, зазначила, що керівництву системи охорони здоров’я області дуже важливо почути думку й пропозиції кожного головного лікаря, аби реформи проводити з їх урахуванням..

Під час розмови про створення Ніжинського ГО, присутні медики ділилися думками щодо майбутньої реорганізації в очолюваних ними медичних закладах, порушували питання, які їх хвилювали і отримували вичерпні відповіді від керівництва управління.

Г. Василькова підкреслила, що реформи будуть проводитися поступово і виважено, оскільки головна їх мета - підвищення якості медичного обслуговування. Вона дала кілька рекомендацій щодо принципів госпіталізації хворих, організації роботи ФАПів тощо. Окрім того, наголосила, що на сьогоднішньому етапі дуже важливими є формування громадської думки та проведення просвітницької роботи серед населення, і це - в руках головних лікарів. Саме вони повинні роз’яснити людям, що зміни, які відбуватимуться в системі охорони здоров’я, будуть спрямовані тільки на їхнє благо.

В одговоренні зазначеної теми взяли участь головні лікарі Ніжинських ЦРЛ і ЦМЛ Юрій Солодько та Володимир Левковський, інші присутні.

Як повідомила Галина Василькова, наради щодо створення в області госпітальних округів проводитимуться в управлінні щотижня, доки не будуть розглянуті усі важливі питання. Всього в області планується створити 7 госпітальних округів, в кожному з яких сконцентрується спеціалізована медична допомога для жителів кількох сусідніх районів.


Прес-служба управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів