День фармацевтичного працівника для колективу комунального підприємства "Ліки України" – завжди радісне свято. Адже це – привід зібратися усім разом, зустрітися з ветеранами, відчути гордість за свою професію, почути слова подяки за нелегку працю. Напередодні професійного свята, яке в Україні відзначається 18 вересня, працівників КП "Ліки України" урочисто вітали в обласній раді. На зустріч з ними прийшли голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, заступник голови обласної ради Олег Обушний, міський голова Чернігова Олександр Соколов, в.о. начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Василькова, заступник голови профспілкового комітету медичних працівників Володимир Карцан.
На адресу аптечних працівників пролунало багато теплих слів, на додачу були вручені грамоти, квіти, подарунки.
Особливою приємною подією до професійного свята стала перемога чернігівської аптеки № 206 КП "Ліки України" на престижному всеукраїнському конкурсі "Панацея". Там заклад днями виборов звання "Аптека року". Квіти і пошанування її завідувачка Наталія Ковпак отримала від керівників області та міста.
Вітаючи колег із професійним святом, генеральний директор КП "Ліки України" Світлана Пасталиця нагадала, що це підприємство має понад 75-річну історію і наголосила на важливості особистого внеску кожного працівника в його розбудову. "Без людей, без людського вкладу воно б не відбулося", – зазначила вона.
Заступник гендиректора Любов Бойко розповіла про кожного з ветеранів фармацевтичної галузі, які були запрошені на урочистості, відмітила їх відданість улюбленій професії та працелюбство. Так, наприклад, Галина Костюкова 25 років віддала розбудові центральної районної аптеки №6 в м. Щорсі. Туди вона приїхала відразу по закінченні навчання і працювала там, незважаючи на важкі умови – холод у приміщенні, відсутність транспорту і т. п. Сама ж усі ці проблеми, ставши завідувачкою, і порозв’язувала.
Людмила Бібик пропрацювала в сільські аптеці с. Авдіївка 50 років. Один запис в трудовій книжці має і Ганна Бабичева з Радуля та інші ветерани. Ці люди не змінювали фах, не зраджували своїй професії, не тікали від труднощів, а робили свою справу так, як їм підказувала совість.
"З цими людьми мені випала щаслива доля працювати. І вони були для мене яскравим прикладом того, як треба ставитись до своєї роботи, як її шанувати і любити", – сказала Любов Бойко.
Вітали в обласній раді і молоде поповнення колективу – провізорів-інтернів, які нещодавно прибули на робот в Чернігівську область. Світлана Пасталиця порадила їм скористатися нагодою попрацювати поряд зі справжніми фахівцями, якими славляться "Ліки України", і навчитися в них бути професіоналами. Вона висловила стурбованість тенденціями перетворення фармацевтичної галузі на звичайну торгівлю і побажала колегам завжди залишатися медичними працівниками.
Прес-служба управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
|