Меню
 
Головна arrow Новини
Обласна наукова медична бібліотека підготувала виставку.

В Чернігівській обласній науковій медичній бібліотеці демонструється книжково-ілюстративна виставка "Микола Пирогов – великий хірург, вчений, гуманіст", яка оформлена до 200-річчя з дня народження видатного лікаря. Без перебільшення можна сказати, що постать Пирогова належить не одній країні, у всьому людству, тому що приклад його життя і діяльності – взірець для медичної спільноти вcього світу.

На виставці представлені як твори Миколи Пирогова, так і література про його життя і діяльність. Особливо цікавлять читачів бібліотеки період життя і діяльності, пов’язаний з Україною. Привертають увагу книги, видані декілька десятиліть тому, а також зовсім свіжі матеріали, наприклад, наукового конгресу "IV Міжнародні пироговські читання", присвяченого 200-річчю з дня народження М.І.Пирогова, що відбулися у Вінниці цього року.

Особливий інтерес представляють матеріали, які висвітлюють маловідому раніше сторону життя Пирогова – його високодуховність і втілення біблійних принципів у свою роботу, що відіграло ключову роль в становленні не тільки великого хірурга, але й просто людини.

Ірина Воронцовська, головний бібліограф
Чернігівської обласної наукової медичної бібліотеки
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів