Меню
 
Головна arrow Новини
18-19 березня пройшла серія семінарів "Сучасні методи управління охороною здоров'я та можлива модель реформування галузі"

В рамках Проекту Європейського Союзу "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні" та у відповідності до наказу МОЗ України № 45-Адм від 12.02.09 "Про проведення серії семінарів в рамках проекту ЄС "Сприяння реформі вторинної медичної допомоги в Україні" для фахівців органів управління охороною здоров'я 18-19 березня, у м.Буча, Київської області, проведено серію семінарів на тему "Сучасні методи управління охороною здоров'я та можлива модель реформування галузі".

У семінарах прийняли участь експерти проекту, представники Міністерства охорони здоров'я України, представники органів управління охорони здоров'я різних областей України. Від управління охорони здоров'я Чернігівської обласної адміністрації у семінарі взяли участь заступник начальника управління охорони здоров'я з економічних питань Здор А.І та головний бухгалтер управління Булденко Т.А.

Метою семінару є узагальнення проекту в пілотних областях та власної інноваційної діяльності органів місцевої влади та самоврядування у деяких інших областях України.

Протягом семінару учасники обговорили рекомендації цього проекту та попередніх проектів ЄС щодо реформування галузі охорони здоров'я і практичний досвід областей з метою подальшого доопрацювання рекомендацій проекту та поширення передового практичного досвіду в інших областях країни.

Вторинна медична допомога в Україні залишається здебільшого недоторканою процесом реформування і досі поглинає непропорційно велику частку державного бюджету, що виділяється на охорону здоров'я та утримання трудових ресурсів. Тому сприяння реформуванню вторинної медичної допомоги є дуже важливим для докорінного покращення показників охорони здоров'я в Україні.

Завданням державної політики України у сфері охорони здоров'я є задоволення медичних потреб населення. Однак, внаслідок обмеженості державних ресурсів, постає проблема збалансування конституційних гарантій забезпечення населення медичною допомогою з економічними можливостями країни. Збереження застарілих бюрократичних структур, а також відсутність належної мотивації у працівників сфери охорони здоров'я перешкоджають забезпеченню ефективності ті рівності надання медичної допомоги.

Тривалість даного проекту становить 2,5 роки. Кінцевою метою його є покращення доступності якісних медичних послуг для всього населення України. Всі розроблені та запропоновані проектом моделі буде спрямовано на поліпшення менеджменту у сфері охорони здоров'я в рамках існуючої системи медичного обслуговування.

Управління охорони здоров'я
Чернігівської обласної адміністрації

 
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc      E-MAIL Розробка сайтів