Меню
 
Головна arrow ДОСТУПНІ ЛІКИ
ДОСТУПНІ ЛІКИ
1 квітня 2017 року стартує Урядова програма «Доступні ліки». Пацієнти зможуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

***

ЗАВАНТАЖИТИ:

1. Відеоролик про програму "Доступні ліки": https://youtu.be/JjFPhjgJnMI

2. Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню: https://goo.gl/qkzmrq

3. Адреси аптек, що беруть участь у програмі "Доступні ліки": https://goo.gl/dCEMCw (оновлюється)

4. Інформація для лікарів: https://goo.gl/lG6NRM

5. Правильно виписаний рецепт: https://goo.gl/5QekAs

6. Зразок наклейки для аптеки, що бере участь у програмі: https://goo.gl/2KaRpp

7. Плакати для друку: https://goo.gl/g32X5h

8. Постанова КМУ: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249827185

9. Накази МОЗ України: http://moz.gov.ua/ua/portal/pre_20170325_a.html

10. Зразок примірного договору: http://moz.gov.ua/ua/portal/dn_20170325_326

11. Оновлений реєстр ліків: http://moz.gov.ua/docfiles/dn_20170726_856_dod.pdf

***

ЗАПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Що потрібно знати про цю програму?

1. Як отримати безкоштовні ліки?

1. Зверніться до лікаря та отримайте правильно виписаний рецепт.

2. Завітайте до аптеки з позначкою «Доступні ліки».

3. Отримайте ліки безкоштовно або з частковою доплатою за рецептом.

Вартість ліків повністю або частково оплачує держава.

2. Коли запрацює програма?

Програма запускається 1 квітня 2017 року. Аптеки на добровільних умовах підписують договір з місцевими органами влади та стають учасниками програми.

3. Чому саме ці категорії захворювань?

Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму.

Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні.

Смертність від серцево-судинних хвороб складає 65% від загальної смертності населення в Україні. Відповідно до статистичних даних за 2015 рік, на діабет ІІ типу страждає один мільйон осіб. Це у 6 разів більше, ніж на діабет І типу (інсулінозалежний). Хворих на бронхіальну астму зареєстровано 210 тис., за статистикою 2015-го. Здебільшого, це діти та молодь.

4. Які МНН (міжнародна непатентована назва (діюча речовина)) входять до програми реімбурсації?

СЕРЦЕВО-СУДИННІ ЗАХВОРЮВАННЯ:

Аміодарон (Amiodarone)

Амлодипін (Amlodipine)

Атенолол (Atenolol)

Верапаміл (Verapamil)

Гідрохлортіазид (Hydrochlorothiazide)

Спіронолактон (Spironolactone)

Фуросемід (Furosemide)

Дигоксин (Digoxin)

Еналаприл (Enalapril)

Ізосорбіду динітрат (Isosorbide dinitrate)

Карведілол (Carvedilol)

Клопідогрель (Clopidogrel)

Метопролол (Metoprolol)

Нітрогліцерин (Glyceryl trinitrate)

Симвастатин (Simvastatin)

Бісопролол (Bisoprolol)

БРОНХІАЛЬНА АСТМА:

Беклометазон (Beclometasone)

Будесонід (Budesonide)

Сальбутамол (Salbutamol)

ДІАБЕТ ІІ ТИПУ:

Метформін (Metformin)

Гліклазид (Gliclazide)

5. Де пацієнт може обміняти рецепт на ліки?

Це може бути будь-яка аптека, що підписала договір з місцевим органом влади.

Шукайте аптеки з такою позначкою: https://goo.gl/2KaRpp

Карта (оновлюється): https://goo.gl/dCEMCw

6. Що робити, якщо в аптеці закінчились безкоштовні ліки, або ті, що відшкодовуються?

1. Пацієнт може зачекати, поки ліки надійдуть в аптеку.

2. Пацієнт може звернутись в іншу аптеку.

3. Пацієнт може обрати іншу торгову марку та доплатити різницю.

7. Що потрібно знати лікарю?

Лікар має виписати пацієнту рецепт на лікарський засіб, який відповідає його стану.

Для ефективного використання бюджетних коштів рецепт виписують не за комерційною назвою, а на основі міжнародної непатентованої назви (МНН) діючої речовини ліків.

В аптеці пацієнт може вибрати – отримати найдешевший лікарський засіб безкоштовно, або обрати іншу торгову марку, доплативши певну суму.

8. Які ліки пацієнт може отримати безкоштовно, а за які потрібно доплачувати?

Реєстр оптово-відпускних цін визначає максимальну ціну препарату, який може взяти участь в урядовій програмі «Доступні ліки».

Держава компенсує вартість найдешевшого лікарського засобу, який подав заявку на участь в програмі «Доступні ліки». Тобто, такий препарат пацієнт матиме змогу отримати безкоштовно.

Дорожчий препарат, ціна на який не перевищує граничну референтну, пацієнт може отримати, доплативши різницю між мінімальною ціною та роздрібною ціною обраного препарату.

Ліки, ціна на які перевищує референтну ціну в 5 сусідніх країнах, не підпадають під програму відшкодування.

9. Чи може пацієнт отримати безкоштовні ліки без рецепта?

Уряд не буде обмежувати вільний ринок ліків. Якщо пацієнт бажає придбати випробувані ним ліки, не маючи рецепта від свого лікаря, – він може це зробити у будь-якій аптеці.

Проте у такому випадку аптека не матиме підстав для того, щоб відпустити даний лікарський засіб безкоштовно або зі знижкою.

10. Як працює механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації)?

Механізм відшкодування вартості ліків успішно діє в багатьох країнах світу та передбачає забезпечення пацієнтів безкоштовними ліками або значною знижкою на препарати.

В Україні відшкодування вартості ліків визначатиме Національний перелік основних лікарських засобів у 2017 році. У його склад входять рекомендовані Всесвітньою організацією охорони здоров’я 21 міжнародна непатентована назва (МНН або діюча речовина) для лікування серцево-судинних хвороб, бронхіальної астми та діабету ІІ типу.

11. Як регулюватимуть ціни на лікарські засоби в Україні?

Ціна на лікарські засоби, які відшкодовує держава, має бути обґрунтованою. Дуже часто ціни на одні й ті самі ліки в Україні є значно вищими, ніж у сусідніх країнах. Хоча рівень зарплат українців є нижчим.

У більшості розвинених країн існує практика державної регуляції цін на лікарські засоби. Це дозволяє уникнути необґрунтованого завищення цін на ліки.

Задля забезпечення доступності ліків в Україні, МОЗ встановить граничну оптово-відпускну ціну лікарських засобів по 21 міжнародній непатентованій назві (МНН або діюча речовина), які ввійдуть до програми реімбурсації.

Граничну оптово-відпускну ціну розрахують, базуючись на медіанній ціні на лікарський засіб у 5 сусідніх країнах – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії та Латвії.

Це країни ЄС, де вже давно сформована система регулювання цін на лікарські засоби та механізм відшкодування вартості ліків. Оскільки виробникам вигідно реалізувати ліки за такою ціною в сусідніх країнах, отже, так само має бути і в Україні.

Для лікарських засобів, які підлягають відшкодуванню, МОЗ встановить максимальну роздрібну торговельну надбавку на продаж ліків на рівні 15%.

12. Що таке реєстр референтних цін і як ним користуватись?

Міністерство охорони здоров’я порівняло ціни на аналогічні МНН у 5 сусідніх країнах України – Польщі, Словаччині, Угорщині, Чехії та Латвії. На основі медіани ціни за добову дозу лікарського засобу в цих 5 країнах, уряд встановив граничну ціну на лікарський засіб, яку буде компенсувати держава.

Важливо розуміти, що ціна в Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню (стовпчик 11) – це оптово-відпускна ціна. Гранична оптово-відпускна ціна за добову дозу міститься в Реєстрі граничних оптово-відпускних цін (стовпчик 6). Максимально дозволена ціна в аптеці – оптово-відпускна ціна за упаковку + 10% постачальницької надбавки + 15% дозволеної торговельної надбавки + 7% ПДВ.

Розмір відшкодування вартості за упаковку лікарського засобу міститься в Реєстрі лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню (стовпчик 15).

Наприклад, Міністерство охорони здоров’я порівняло всі ціни на препарати з діючою речовиною Еналаприл в Польщі, Словаччині, Латвії, Угорщині та Чехії. Медіанна ціна за дозу там становила ХХ грн. Це означає, що уряд компенсуватиме повну або часткову вартість препарату, ціна за визначену добову дозу якого не перевищує ХХ грн + 10% оптово-постачальницької надбавки + 15% торгових надбавок + 7% ПДВ = УУ грн за дозу.

Референтне ціноутворення дозволило знизити ціни на основні лікарські засоби та зробити їх доступнішими для пацієнтів.

13. Які вимоги до аптеки-учасника програми?

У кожному аптечному закладі, що бере участь в урядовій програмі «Доступні ліки», обов’язково має бути наявний найдешевший генерик (найдешевший препарат) та перелік цін відшкодування.

Аптека надає місцевим владам фінансовий звіт та документальне підтвердження продажу лікарських засобів, котрі підлягають відшкодуванню, та отримує повернення коштів з місцевих бюджетів протягом 5 робочих днів після подачі звітності.

14. Скільки коштів виділив Уряд на програму?

На 2017 рік Уряд виділив 500 млн гривень.

***

Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності.

З усіх питань звертайтесь на урядову «гарячу лінію» 15-45

Нормативна база

Урядова програма «Доступні ліки»: інформація для лікарів
Наказ МОЗ України від 16.02.2017 № 153
Постанова КМУ від 10.03.2017 № 181
Постанова КМУ від 17.03.2017 № 152
постанова 863
Постанова КМУ від 09.11.2016 № 862
Наказ №76 вик.постанов регулювання цін
Наказ МОЗ України від 03.04.2017 №360 Додаток до наказу МОЗ України від 03.04.2017 №360 Наказ МОЗ України від 26.07.2017 № 856 "Про затвердження Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 26 липня 2017 року"
Наказ МОЗ України від 28.07.2017 № 875 "Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров'я України від 26 липня 2017 року № 856"
Наказ МОЗ України від 04.09.2017 № 1046 "Про внесення змін до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 26 липня 2017 року"


Перелік аптечних закладів

з якими укладена угода за Урядовою програмою «Доступні ліки»

 

Назва аптеки

Адреса

Телефони

1.

Аптека № 27

16500, Чернігівська область, Бахмацький район, м. Бахмач, вул. Тиницька, 2

(04635)

3-16-28

2.

Аптечний пункт -  1 Аптеки № 27

16500, Чернігівська область, Бахмацький район, м. Бахмач, вул. Соборності, 28

3.

Аптечний пункт - 5 Аптеки № 27

16500, Чернігівська область, Бахмацький район,

м. Бахмач, вул. Соборності, 66

4.

Аптечний пункт - 6 Аптеки № 27

16500, Чернігівська область, Бахмацький район,

м. Бахмач, вул. Соборності, 38

5.

Аптечний пункт - 8 Аптеки № 99

17400,Чернігівська область, Бобровицький район, м. Бобровиця, вул. Щаслива, 5

(04632)

2-17-50

6.

Аптека № 47

16400, Чернігівська область, Борзнянський район, м. Борзна, вул. П.Куліша, 108

(04653)

2-10-31

7.

Аптека № 178

16400, Чернігівська область, Борзнянський район, м. Борзна, вул. Семена Палія, 22

8.

ЦРА № 57

17600, Чернігівська область, Варвинський район, смт. Варва, вул. Шевченка, 61

9.

Аптечний пункт - 2 ЦРА № 57

17600, Чернігівська область, Варвинський район, смт. Варва, вул. 9-го Травня, 2

10.

ЦРА № 34

15100,Чернігівська область, Городнянський район, м. Городня, вул. Троїцька, 17

(04645)

2-11-79

11.

ТОВ "Фармсвіт Здоров'я"

15100,Чернігівська область, Городнянський район, м.Городня, вул. Чернігівська , 11/2

(0462)

64-44-08

12.

Аптека № 73

16703, Чернігівська область, Ічнянський район,

м. Ічня, вул. Героїв Майдану, 8

(04633)

2-15-05

13.

ПП Аптека Здоров’я-2011

16703, Чернігівська область, Ічнянський район, м.Ічня, вул. Ковалівка,4-а

(04633)

2-12-64

14.

ФОП Кізуб Марина Іванівна

16703, Чернігівська область, Ічнянський район, м.Ічня, вул. Героїв Майдану, 16

15.

ФОП Комарова Олена

Володимирівна

16703, Чернігівська область, Ічнянський район, м.Ічня, пл. Шевченка, 3

(04633)

2-14-51

16.

ФОП Пащенко Вікторія

Володимирівна

16730, Чернігівська обл., Ічнянський район,

смт. Парафіївка, вул. Т.Шевченка, 99

 

17.

Аптечний пункт - 2 Аптеки № 99

17000, Чернігівська область, Козелецький район, смт. Козелець, вул. Соборності, 24

(04646)

2-13-84

18.

ТОВ "Добро Фарм"

17000,Чернігівська область, Козелецький район, м. Остер, вул. Б. Хмельницького, 50 б

(073)

200-14-05

19.

ФОП Михед Т.В., аптека №1 «Міцне здоров’я»

17000, Чернігівська область, Козелецький район, смт. Козелець, вул.. Ф.Сидорука, 15

 

20.

ЦРА № 31

61200, Чернігівська область, Коропський район, смт. Короп, вул. Горького, 3

(04656)

2-11-31

21.

Аптечний пункт - 2 ЦРА № 31

61200, Чернігівська область, Коропський район, смт. Короп, вул. Чернігівська,  56

22.

А - 52 ЦРА № 31

61200, Чернігівська область, Коропський район, с. Понорниця, вул. Гагаріна, 3

23.

ЦРА № 38

15300, Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Вокзальна, 5

(04657)

2-11-81

24.

Аптечний пункт - 1 ЦРА № 38

15300, Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул. Шевченка, 101

25.

Аптечний пункт - 2 ЦРА № 38

15300, Чернігівська область, Корюківський район, м. Корюківка, вул.Шевченка, 101

26.

А - 39 ЦРА № 38

15300, Чернігівська область, Корюківський район, смт. Холми,вул. Михайлівська, 13

27.

Аптечний пункт - 1  А - 39 ЦРА № 38

15300, Чернігівська область, Корюківський район, смт. Холми,вул. Центральна, 143

28.

ТОВ "Фармсвіт здоров'я"

15300, Чернігвська область, Корюківський район, м.Корюківка, вул.Передзаводська, 10/2

(04657)

2-13-02

29.

Аптечний пункт

ТОВ "Фармсвіт здоров'я"

15300, Чернігвська область, Корюківський район, м.Корюківка, вул.Шевченка, 101

 

30.

ЦРА № 8

16300, Чернігівська область, Куликівський район, смт. Куликівка, вул.Шевченка, 5

(04643)

2-11-32

31.

Аптечний пункт - 4 ЦРА № 8

16300, Чернігівська область, Куликівський район, смт. Куликівка, вул. Пирогова, 16

32.

ФОП Мартинюк Євген Павлович

16300, Чернігівська область, Куликівський район, смт.Куликівка вул.Вокзальна, 25а

 

33.

"Товариство з обмеженою відповідальністю ""Фармсвіт

здоров'я"№10

"15600, Чернігівська обл., м.Мена,

вул.Червона Площа,7"

(04644)

3-10-10

34.

"КП ""Ліки України""

Чернігівської обласної ради"№17

"15600, Чернігівська обл., м.Мена, вул.Шевченка,61"

(04644)

3-10-10

35.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Менська районна аптека

ім. В.І.Смирнова"№36

"15600, Чернігівська обл., м.Мена, вул.Суворова,1"

(04644)

2-18-60

36.

Товариство з обмеженою відповідальністю "Фармацевтична фірма "ЛЄК-ВІЛ"№2

15600, Чернігівська обл., м.Мена,

вул.Героїв АТО, 4

(04644)

2-12-01

37.

ФОП Герасименко Р.М.

16663, Чернігівська область, Ніжинський район, смт.Лосинівка, вул.Троїцька,90

(096)

948-47-02

38.

КП «Ліки України»

16600, Чернігівська обл.,м.Ніжин,

вул. академіка Амосова,6

0(231)

7-41-57,

7-41-79

39.

ТОВ «Кіївфарм», аптека №2 Бабко Оксана Анатоліївна

16600, Чернігівська обл.,м.Ніжин,

вул. Вокзальна, 1а

0(231)

7-55-79

40.

ЦРА № 43

16000, Чернігівська область, Н.-Сіверський район, м. Н.-Сіверський, вул. Князя Ігоря, 17

(04658)

3-11-52

41.

Аптечний пункт - 1 ЦРА № 43

16000, Чернігівська область, Н.-Сіверський район, м. Н.-Сіверський, вул. Шевченка, 17

42.

Аптечний пункт - 2  ЦРА № 43

16000, Чернігівська область, Н.-Сіверський район, м. Н.-Сіверський, вул. Шевченка, 17

43.

Підприємство Аптека 36,6 Новгород-Сіверської райспоживспілки

16000, Чернігвська область, Н.-Сіверський раойн, м.Новгород-Сіверський, вул. Базарна,9

(04658)

2-17-24

44.

ПП "Лара Фарм"

16000, Чернігвська область, Н.-Сіверський район, м.Новгород-Сіверський, вул.Князя Ігоря,40А

(04658)

2-10-53

45.

Аптечний пункт - 11 Аптеки № 99

17100, Чернігівська область, Носівський район, м. Носівка, вул. Центральна, 53

(04642)

2-81-86

46.

Аптека № 91

17583, Чернігівська область, Прилуцький район, смт. Ладан, вул. Миру, 73

(04637)

7-75-34

47.

Аптека №67

14017, м.Чернігів вул.Івана Мазепи,55

 

48.

Аптека №190

17500, Чернігівська обл., м.Прилуки, вул.Київська, 56

 

49.

Регіональна аптечна мережа "Руан"

17500, Чернігівська обл.,м.Прилуки, вул.Вокзальна, 57

 

50.

ЦРА № 9

15000, Чернігівська область, Ріпкинський район, смт. Ріпки, вул. Святомиколаївська, 75

51.

Аптечний пункт - 1 ЦРА № 9

15000, Чернігівська область, Ріпкинський район, смт. Ріпки, вул. Соборна, 9

(04641)

2-16-03

52.

Аптечний пункт - 2  ЦРА № 9

15000, Чернігівська область, Ріпкинський район, смт. Ріпки, вул. Соборна, 9

53.

ПП "Світ здоров’я - ЗЖС"

15000, Чернігвська область, Ріпкинський раойн, смт.Ріпки, вул. Святомиколаївська, 92/1

54.

ЦРА № 50

15400, Чернігівська область, Семенівський район, м. Семенівка, вул. Самуйловича, 16

(04659)

2-11-92

55.

ЦРА № 37

16100, Чернігівська область, Сосницький район, смт. Сосниця, вул. Освіти, 24

(04655) 662-140

56.

ЦРА № 60

17300, Чернігівська область, Срібнянський район, смт. Срібне, вул. Миру, 48-А

57.

Аптека № 14

15200, Чернігівська область, Сновський район, м. Сновск, вул. Спортивна, 21

(04654) 21771

58.

А "Сновська"

15200, Чернігівська область, Сновський район, м. Сновск, вул. Незалежності, 7

59.

ЦРА № 151

17200, Чернігівська область, Талалаївський район, смт.Талалаївка, вул. Травнева, 11

(04634)

2-11-02

60.

Аптечний пункт - 1 ЦРА № 151

17200, Чернігівська область, Талалаївський район, смт.Талалаївка, вул. Центральна, 63

61.

Аптечний пункт - 1 Аптеки № 99

15558, Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Гончарівське, вул. Танкістів, 1 а

(0462)

931-719, 621-798

62.

Аптечний пункт - 5 МЛА № 206

15523, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Седнів, вул. Якова Лизогуба, 4 е

(0462)

682-746

63.

Аптечний пункт - 6 МЛА № 206

15505, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Киїнка, вул. Перемоги, 32

(0462)

680-360

64.

Аптечний пункт – 4 аптеки 208

14030, Чернігівська область, м.Чернігів, вул..Шевченка, 114

 

65.

ТОВ “Аптека № 180”

14030, Чернігівська область, м.Чернігів, вул.Шевченка, 112 а

 

66.

Аптечний пункт – 1 ТОВ “Аптека № 180”

14030,  Чернігівська область, м.Чернігів, вул..Шевченка, 114

 

67.

Аптечний пункт – 139 ТОВ “Аптека № 180”

15558, Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Гончарівське, вул. Танкістів, 11

 

68.

Аптечний пункт – 3 ТОВ “Аптека № 180”

15552, Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Михайло-Коцюбинське, вул. Миру, 3

 

69.

ТОВ «Кіївфарм», аптека №21 «Економ-і-Я»

15502, Чернігівська область, Чернігівський район, с. Новоселівка, вул. Шевченка, 58

 

70.

Аптека №4 “АПТЕКА ЗдоровЯ”

14000, Чернігівська область м., Чернігів, вул..Музикальна, 2

 

71.

Аптека №7 “АПТЕКА ЗдоровЯ”

14000, Чернігівська область м.,  Чернігів, вул..Примакова, 10

 

72.

Аптека №3 ПП “Світ здоров’я - ЗЖС”

14000, Чернігівська область, м.Чернігів, вул..Гагаріна, 4

 

73.

ЦМА № 200

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Академіка Амосова, 6

 

74.

Аптека № 172

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Покровська, 16

 

75.

Аптека  "Відродження"

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Гоголя, 13-А

 

76.

Аптечний пункт - 1 ЦМА № 200

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Успенська, 2

 

77.

Аптечний пункт - 2 ЦМА № 200

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Московська, 21

 

78.

Аптечний пункт - 7 ЦМА № 200

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Прилуцька, 126

 

79.

Аптека ТОВ ‘’Лакс’’

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Об’їжджа, 116 к.6

 

80.

Аптека №2 ТОВ ‘’Київфарм’’

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Вокзальна,1-А

 

81.

Аптека ТОВ ‘’Аптека №13’’

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Овдіївська,5

 

82.

Аптека №1 «Аптека нашого міста»

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Московська, 15Б

 

83.

Аптека №1 «МА+МА»

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул.  Московська, 62А

 

84.

Аптека №2 «Аптека нашого міста»

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Московська, 2

 

85.

Аптека  «Аптека нашого міста»

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Шевченка, 20

 

86.

Аптека №3 «Аптека нашого міста»

16600, Чернігівська область, Ніжинскький район, м. Ніжин, вул. Шевченка, 120

 

87.

ЦРА № 67

17500, Чернігівська область, Прилуцький район, м. Прилуки, вул.. Київська, 339

(04637)

5-32-05

88.

А - 1 ЦРА № 67

17500, Чернігівська область, Прилуцький район, м. Прилуки, вул. Гвардійська, 96

89.

Аптечний пункт - 3  ЦРА №  67

17500, Чернігівська область, Прилуцький район, м. Прилуки, вул. Київська, 98

90.

Аптека № 190

17500, Чернігівська область, Прилуцький район, м. Прилуки, вул. Київська, 56

(04637)

3-43-85

91.

Аптека № 77 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Бєлова, 8

(04622)

3-04-60

92.

Аптека № 99 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Івана Мазепи, 55

(0462)

662-979,

67-51-43

93.

Аптека № 191 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Пирогова,16

(0462)

67-29-04

77-41-99

94.

Аптечний пункт - 4 Аптеки № 191 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. В. Чорновола, 24

(0462)

72-74-51

95.

Аптечний пункт - 2 аптеки № 201 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Івана Мазепи, 3

(0462)

660-723

96.

МЛА  № 206 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Івана Мазепи, 55-А

(0462)

662-595

97.

Аптека «Надія» КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр-т Миру, 89

(0462)

60-59-39

60-59-41

98.

Аптека «Красносільська» КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Красносільського, 73

(06422)

2-01-64

(0462)

61-50-20

99.

Аптечний пункт -1 МЛА № 206 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр-т Миру, 44

(0462)

667-575

100.

Аптечний пункт - 2 МЛА № 206 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. 1-го Травня, 168

(0462)

660-474

101.

Аптека № 208 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. 1-го Травня, 170

(0462)

95-01-54

102.

Аптечний пункт - 1 Аптека № 191 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Захисників України, 22

(04622)

3-14-61

103.

Аптечний пункт - 2 Аптека № 191 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Шевченка, 160

(0462)

95-82-47

104.

Аптека № 210 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр-т Миру, 217

(0462)

679-853

(04622)

5-66-55

105.

Аптечний пункт - 2 Аптека № 210 КП "Ліки України"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул.  Волковича, 25

(04622)

5-31-86

106.

Аптека ТОВ  "Мед-сервіс"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. 1 Травня, 167

 

107.

Аптека ТОВ  "Мед-сервіс"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Доценка, 2

 

108.

Аптека ТОВ  "Мед-сервіс"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр. Перемоги, 90

 

109.

Аптека ТОВ  "Мед-сервіс"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул.. 77 Гв. Дивізії, 1 В

 

110.

Аптека ТОВ  "Мед-сервіс"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр. Перемоги, 10

 

111.

Аптека ТОВ  "Мед-сервіс"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Шевченка, 22

 

112.

Аптека ТОВ  "Мед-сервіс"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Рокосовського, 8

 

113.

Аптека № 4 «Аптека здоров’я» ПФ "АЛЬФА-УКРАЇНА ЛІЗИНГ"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Музикальна, 2

(0462)

618-189

114.

Аптека № 2 ПП "СВІТ ЗДОРОВ"Я - ЗЖС"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Козацька, 48

(0462)

69-14-15

115.

Аптека № 3 ПП "СВІТ ЗДОРОВ"Я - ЗЖС"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Гагаріна, 4

(0462)

644-632

116.

Аптечний пункт №1 аптеки №3 ПП "СВІТ ЗДОРОВ"Я - ЗЖС"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр. Миру, 44

(066)

347-37-94

117.

Аптека № 4 ПП "СВІТ ЗДОРОВ"Я - ЗЖС"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр. Миру, 44

(0462)

67-55-54

118.

Аптека № 5 ПП "СВІТ ЗДОРОВ"Я - ЗЖС"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Доценка, 17

(0462)

60-71-54

119.

Аптека № 1 ПП "Фірми "Медінтех"

14005, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. 1 Гвардійської Армії, 4

(0462)

653-549

120.

ТОВ "Аптека №180"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Шевченка, 112А

(04622)

3-13-58,

3-00-38

121.

ТОВ "РОДІЙ ФАРМ"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Примакова, 10

 

122.

Аптека № 1 ТОВ "Фірми "СНГ"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. 1 Травня, 163

(0462)

601-706

123.

Аптечний пункт №1 ТОВ "Фірми "СНГ"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр. Миру, 44

(0462)

660-875

124.

Аптечний пункт №4 ТОВ "Фірми "СНГ"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25 (палатний корпус №1)

(04622)

5-30-17

125.

Аптечний пункт №5 ТОВ "Фірми "СНГ"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів, вул. Волковича, 25 (поліклінічний корпус)

(0462)

93-00-38

126.

Аптека ТОВ "РЕГІОНАЛЬНА АПТЕЧНА МЕРЕЖА РУАН"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Реміснича, 53

 

127.

Аптека ТОВ "РЕГІОНАЛЬНА АПТЕЧНА МЕРЕЖА РУАН"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр. Миру, 194/2

 

128.

Аптека ТОВ "РЕГІОНАЛЬНА АПТЕЧНА МЕРЕЖА РУАН"

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. 1 Травня, 161

 

129.

Фармацевтична фірма ТОВ "ЛЄК-ВІЛ" (Аптека №1)

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. Доценка, 2-А

 

130.

Фармацевтична фірма ТОВ "ЛЄК-ВІЛ" (Аптека №2)

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

вул. 1 Травня, 167 А

 

131.

Фармацевтична фірма ТОВ "ЛЄК-ВІЛ" (Аптека №3)

14000, Чернігівська область, м. Чернігів,

пр. Мира, 36

 

 

Стан реалізації часткового відшкодування вартості лікарських засобів задіяних в Урядовій програмі (УП) за вересень 2017 року <<Відкрити>>
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів