Меню
 
Головна arrow Новини
«Світ почуттів» у медичній бібліотеці.

5 грудня Обласна наукова медична бібліотека прийняла персональну виставку живописних робіт відомої чернігівської письменниці і водночас майстра пензля Тетяни Тимошенко. Її назва – «Світ почуттів» – свідчить про багатий духовний світ митця та неперевершене володіння технікою пейзажного малюнка, а також художнього слова. І підтвердження цьому – супровід кожної з 30 картин поетичними рядками.

На картинах Тетяни Тимошенко зображені краєвиди рідного Сіверського краю та архітектурні пам’ятки міста над Десною. За словами тих, хто прийшов на відкриття виставки, а це, зокрема, керівник осередку художників-аматорів «Деснянська палітра» Олена Башун, вернісаж «Світ почуттів» здатен не тільки духовно збагатити людину, а і оздоровити її психологічно.

Загалом добірка робіт Тетяни Тимошенко – логічне продовження виставки «Деснянської палітри», що відкрилася в Обласній науковій універсальній бібліотеці імені Короленка.

Відтак персональна виставка художниці буде демонструватися в Обласній науковій медичній бібліотеці до 31 грудня нинішнього року.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів