Меню
 
Головна arrow Новини
Про визначення місця та ролі регіональних центрів у системі громадського здоров’я України та перспективи їхнього розвитку йшлося на дводенній сесії стратегічного орієнтування «Місія, візія та цінності для регіональних центрів громадського здоров’я», яка відбулася 5-6 грудня у Києві за участі представників Чернігівської та Полтавської областей.

Мета заходу – познайомитися із регіональними особливостями діяльності закладів, які на пілотних засадах працюють у цих регіонах, а також поділитися своїм баченням майбутнього у системі цінностей громадського здоров’я. Зустріч відбувалася за ініціативою Центру громадського здоров’я МОЗ України та проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я»,

Під час сесії було розглянуто низку питань, що стосуються засад діяльності Центру громадського здоров’я МОЗ України, а також ролі регіональних центрів на шляху профілактики соціально значущих захворювань. Про це, зокрема, розповів перший заступник генерального директора ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» Віктор Ляшко. Йшлося і про основні виклики та проблеми, що стоять перед закладами на місцях та шляхи їх подолання у контексті світової практики.

В групах було проведено обговорення питань бачення діяльності центрів громадського здоров’я через 5 років, що дозволило виробити примірну спільну візію та місію регіональних центрів. Говорили і про невдалі місії на шляху розвитку інших державних установ України, нові підходи до фінансування регіональних центрів громадського здоров’я протягом 2019 року.

Також учасники сесії на прикладі Центру громадського здоров’я МОЗ України познайомилися із методикою операційного планування, яка базується на визначенні цільового стану, ідентифікації проблеми, формуванні заходів, спрямованих на подолання причини проблеми, а не її проявів.

Таким чином, сесія «Місія, візія та цінності для регіональних центрів громадського здоров’я» дозволила консолідувати колективи регіональних центрів громадського здоров’я шляхом спільного вироблення власної місії, беручи до уваги майбутні перспективи.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів