Меню
 
Головна arrow Новини
Співробітники КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» вдосконалювали навички надання домедичної допомоги.

Минулого тижня, згідно з Планом основних організаційних заходів, у КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» відбулося навчання окремих категорій немедичних працівників (професійна діяльність яких не передбачає ризик отримання травматичних пошкоджень, отруєнь, але робота яких так чи інакше пов’язана з наданням першої невідкладної медичної допомоги) із залученням фахівців обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Зокрема, завідувачка навчально-тренувального відділення обласного центру екстреної медичної допомоги Світлана Ткаченко провела заняття за темою: «Надання домедичної невідкладної допомоги при станах, що загрожують життю», роз’яснивши медико-правові та етичні аспекти надання долікарняної допомоги. Також учасники навчань дізналися, як оцінювати стан постраждалого та проводити його первинний і вторинний огляди, як здійснювати серцево-легеневу реанімацію, виконувати доступні принципи підтримки життєдіяльності, як надавати допомогу постраждалим з невідкладними медичними станами або станами, що викликані факторами навколишнього середовища, зокрема, такими, як загальне переохолодження, обмороження, перегрівання та опіки. Йшлося і про надання домедичної допомоги постраждалим з тупими травмами, проникаючими пораненнями, пошкодженнями опорно-рухового апарату, застосування невідкладних заходів для зупинки кровотечі. Крім того, організатори навчань продемонстрували правила накладання пов’язок, принципи поводження з базовим медичним обладнанням, евакуації постраждалих тощо.

Участь у навчаннях взяли також і медичні працівники обласного центру радіаційного захисту та оздоровлення населення, що на той час не були задіяні у робочому процесі.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів