Меню
 
Головна arrow Новини
Святий Миколай завітав до вихованців Прилуцького будинку дитини «Надія».

19 грудня в Прилуцькому будинку дитини «Надія» відбувся довгоочікуваний день зустрічі з мріями та подарунками, які для діточок приніс Святий Миколай.

Довго й старанно талановиті дітки готували справжнісінький бал. Відтак легенькими сніжинками кружляли в таночку дівчатка, хлопчики перевтілювались в чудернацьких гномів та піратів-розбійників, а справжні дива творив на сцені маленький маг-чарівник. Покровитель дітей, святий Миколай з’явився на святі з ангелом-охоронцем задля того, щоб здійснити найпотаємніші бажання малюків.

Радо й гостинно зустрічала дорогих гостей головний лікар будинку дитини Надія Ющенко. Зокрема, серед гостей, що приїхали також привітати вихованців, були в.о. голови Прилуцької райдержадміністрації Денис Росовський, начальник Служби у справах дітей Прилуцької РДА Лариса Терентій, заступник голови Прилуцької районної ради Наталія Єгорова, представник Прилуцького осередку ГО «Чернігівське земляцтво у Києві», заслужений лікар України, доктор медичних наук, професор, директор Інституту сімейної медицини Національної Медичної Академії післядипломної освіти імені П. Шупика Олег Шекера разом з аспірантами і інтернами, місцеві депутати, підприємці та благодійники.

Давні друзі дітей, а також ті, хто вперше завітав до вихованців будинку дитини, захоплено переглянули театралізоване дійство «Чудотворець Миколай, до нас в гості завітай!». На маленьких артистів від вдячних глядачів чекали не тільки щедрі аплодисменти і щирі посмішки, а і безліч подарунків та солодощів.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів