Меню
 
Головна arrow Новини
У Корюківській центральній районній лікарні введено в експлуатацію нове приміщення моргу, а для пологового відділення подаровано сучасне обладнання.

З часів свого заснування для проведення розтинів та інших патологоанатомічних досліджень, а також зберігання тіл померлих лікарня користувалася невеликим, практично не пристосованим для цього приміщенням – маленькою кімнатою, що не відповідала встановленим нормам. Відтепер ситуація кардинально змінилися на краще, адже, за словами заступника головного лікаря з медичної роботи Володимира Шуміліна, морг набув зовсім іншого вигляду.

«Головне – що тут створено всі необхідні умови як для здійснення розтинів, так і для відспівування небіжчиків, – розповідає Володимир Шумілін. – У морзі встановлено новітнє холодильне обладнання – три камери для зберігання тіл, автоматичний підйомник, меблі. Окрім того, ми потурбувалися про заміну каналізації та водогону і маємо тепер гарячу воду. Працюватиме душова та окремий кабінет для лікаря. Свого прозектора чи патологоанатома ми не маємо (у разі необхідності запрошуємо спеціаліста з Чернігова), але представники обласного бюро судово-медичної експертизи, що в нас проводять свої дослідження, вже високо оцінили умови, в яких вони будуть працювати».

Також Володимир Шумілін зазначив, що кошти на ремонт приміщення моргу виділені з районного бюджету, а обладнання придбано за рахунок державно-приватного партнерства.

Новітнім обладнанням поповнилося і пологове відділення лікарні – італійська асоціація «Кассаго кличе Чорнобиль», представники якої 19 грудня у черговий раз побували у Корюківці, подарувала закладу апаратуру для надання медичної допомоги немовлятам – веносканер, прилад для вимірювання рівня білірубіну у крові, лампу для фототерапії. Відтак місцеві медики зможуть використовувати обладнання у щоденній роботі. Як зауважив Володимир Шумілін, італійці не вперше допомагають лікарні, раніше заклад від тамтешніх благодійників «Кассаго» та «Домані завтра» отримав санітарні автомобілі.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів