Меню
 
Головна arrow Новини
«Звичайне диво» в Чернігівській обласній дитячій лікарні.

КЛПЗ «Чернігівська обласна дитяча лікарня» отримала сучасне медичне обладнання від Приватбанку, який у рамках благодійницької акції «Звичайне диво» збирає кошти на придбання обладнання для дитячих лікарень України. Все відбувається завдяки добровільним пожертвуванням громадян та співробітників цієї фінансової установи, які через банкомати та інші сервіси роблять свій внесок у покращення матеріально-технічної бази лікарень.

Так для Чернігівської обласної лікарні було закуплено інфузомат та пульсоксиметр, які урочисто передано колективу закладу. «Важливість цих медичних приладів важко переоцінити, - зазначає заступник головного лікаря Людмила Кривець, - адже вони використовуються у хірургічній та реанімаційній практиці. Інфузомат (насосний шприц) дозволяє чітко дозувати введення лікарських чи наркозних речовин у вену маленького пацієнта, а за допомогою пульсоксиметра лікар дізнається про стан насиченості киснем крові дитини у період реанімації».

Під час вручення приладів керівництво закладу подякувало благодійникам, які відгукнулися на прохання забезпечити заклад цим обладнанням для лікування важкохворих пацієнтів.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів