Меню
 
Головна arrow Новини
Допомога депутатів обласної ради КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ»

Протягом року депутати обласної ради, що представляють інтереси Новгород-Сіверського району, опікувалися покращенням матеріально-технічної бази Центральної районної лікарні імені І.В. Буяльського. Так завдяки допомозі Тетяни Ковальчук для дитячого відділення лікарні придбані сучасні засоби прибирання – візочок «Vermop» та необхідна кількість мопів. А для оновленого протитуберкульозного кабінету лікарня змогла придбати меблі, що дозволило суттєво поліпшити умови роботи медичного персоналу та прийому пацієнтів. Загальна сума допомоги Тетяни Ковальчук у нинішньому році становила 20 тис. грн.

Фінансову підтримку від депутата Анатолія Мельника – 12 тис. грн – лікарня отримала вперше. За ці кошти для пологового відділення придбано інструментарій для покращення технічних можливостей акушерсько-гінекологічної служби під час прийняття пологів, здійснення кесаревого розтину та проведення інших операційних втручань.

Окрім того, подарунковий сертифікат, який вручено лікарні від депутата обласної ради Сергія Сергієнка, дасть змогу придбати для дитячого відділення закладу ємності для розчинів та штативи для виконання внутрішньовенних краплинних вливань.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів