Меню
 
Головна arrow Новини
Рекордна кількість травмованих: лише за тиждень до найбільшого травмпункту області, розташованого у Чернігівській міській лікарні №2, звернулося понад 330 людей.

Ожеледиця, негода та незадовільний стан прибирання вулиць спричинив суттєве зростання звернень до травмпунктів. Зокрема, до травмпункту КНП «Чернігівська міська лікарня №2» протягом минулого тижня звернулося більш, ніж 330 осіб, 30 з яких госпіталізовано.

За інформацією завідувача травматологічного відділення закладу Сергія Кушніра, такого навантаження на травмпункт та спеціалізоване відділення не було за всі 26 років роботи лікарні.

«Жодного року не було так, щоб відділення працювало з таким перевантаженням – 88 осіб лікуються у відділенні, яке розраховано на 60 ліжок. Не було і такого, щоб за тиждень провели 28 планових оперативних втручань. Усім пацієнтам надана кваліфікована медична допомога», – коментує Сергій Кушнір.

За словами лікаря-травматолога Ігоря Хандоги, який чергував у травмпункті 24 січня, щодня до медиків звертається близько 60 осіб, з яких майже дві третини – це ті, хто постраждав на вулиці. Здебільшого, це травми верхніх та нижніх кінцівок, грудної клітки, голови.

Лікарі радять: аби не потрапити на лікарняне ліжко, треба уважніше дивитися під ноги, при падінні групуватися та носити спеціальне зимове взуття з протекторами.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів