Меню
 
Головна arrow Новини
На минулому тижні у м. Чернігові для лікарів фтизіатрів та інфекціоністів області проходив триденний тренінг «Розбудова системи супервізії та контролю якості ведення випадків ко-інфекції ТБ/ВІЛ, основи АРТ та роль АРТ у лікуванні ТБ/ВІЛ ко-інфекції».

Тренінг проводився з метою підвищення рівня знань та набуття практичних навичок у фахівців з питань організації, здійснення супервізії та контролю якості ведення випадків ко-інфекції ТБ/ВІЛ, консультування і тестування на ВІЛ для пацієнтів з ТБ та раннього призначення АРТ лікарями фтизіатрами.

На відкритті заходу головний лікар обласного протитуберкульозного диспансеру Микола Дейкун наголосив на необхідності формування єдиного підходу до лікування хворих на поєднану патологію туберкульоз та ВІЛ – інфекцію, вчасного призначення АРТ терапії, подальшого моніторингу лікування, підкреслив актуальність питань, які винесені на розгляд та поінформував присутніх про основні завдання на майбутнє.

Заступник головного лікаря обласного протитуберкульозного диспансеру Ніна Товчига проаналізувала особливості перебігу епідемічної ситуації на туберкульоз та ВІЛ-інфекцію в області, представила присутнім рекомендації щодо покращення якості ведення випадку ТБ/ВІЛ.

Навчання проводилося досвідченими тренерами Світланою Єсипенко та Ліаною Ковтунович із урахуванням сучасних тенденцій щодо введення ВІЛ-інфікованих в АРТ та результативності АРТ.

Тренінг відбувся за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів