Меню
 
Головна arrow Новини
Ще один молодий лікар приступив до роботи у Новгород-Сіверській ЦРЛ

11 лютого до роботи у КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» приступила лікар-невропатолог Катерина Пінчук. Молодий фахівець закінчила у 2017 році Українську медичну стоматологічну академію у м. Полтава та пройшла інтернатуру за фахом «неврологія» на базі Новгород-Сіверській ЦРЛ.

Як зазначила головний лікар Світлана Шам, медичний заклад має майбутнє, коли, перш за все, до роботи в ньому стають молоді лікарські кадри, коли під наставництвом досвідчених колег йде їх професійне становлення. «А в Новгород-Сіверській ЦРЛ працюють 10 молодих лікарів, які, починаючи з 2014 року, почали свій трудовий шлях у нашому медичному закладі – це анестезіолог, хірург, травматолог, два гінекологи, два рентгенологи, лікар-лаборант, офтальмолог і невропатолог, – розповідає далі керівник закладу. – Половина з них – наші колишні інтерни. Ще два лікарі – хірург та педіатр – зараз навчаються в інтернатурі.

Тож будемо допомагати молоді у професійному становленні та разом із органами місцевої влади вирішувати соціальні питання, зокрема забезпечення молодих лікарів службовим житлом».
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів