Меню
 
Головна arrow Новини
Робочий візит депутата обласної ради до Новгород-Сіверської ЦРЛ

13 лютого КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» відвідала депутат обласної ради Тетяна Ковальчук, яка вже не перший рік опікується закладом. Так, завдяки спонсорській допомозі Тетяни Миколаївни у 2017 році були придбані нові меблі для клініко-діагностичної лабораторії, яка виконує лабораторні дослідження за направленнями лікарів не тільки ЦРЛ, а й Центру ПМСД та психосоматичного відділення №13 обласної психіатричної лікарні. А у 2018 році для дитячого відділення була придбана сучасна система для прибирання «Vermop» та мопи до неї, в протитуберкульозний кабінет поліклініки – столи, стільці та шафи.

Тетяна Ковальчук під час спілкування з працівниками лікарні цікавилась поточними проблемами закладу, процесом його перетворення у комунальне неприбуткове підприємство, а також підготовкою до атестації на підтвердження статусу «Лікарня, доброзичлива до дитини» та черговим етапом атестації «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Головний лікар КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» Світлана Шам від імені колективу подякувала Тетяні Ковальчук за підтримку і спонсорську допомогу закладу та висловила сподівання на подальшу співпрацю задля поліпшення умов надання медичної допомоги населенню.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів