Меню
 
Головна arrow Новини
Для оцінки стану справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу на минулому тижні відбувся моніторинговий візит обласних фахівців до медичних закладів м. Прилуки.

Моніторингова група на чолі із начальником Управління охорони здоров’я Петром Гармашем та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем обласного протитуберкульозного диспансеру Миколою Дейкуном відвідала міський Центр ПМСД та центральну міську лікарню м. Прилуки. Під час поїздки обласні фахівці проаналізували роботу кабінету «Довіра», стан виконання функцій лікарями ЦПМСД та поліклініки ЦМЛ у процесі виявлення туберкульозу серед мешканців міста, а також надання медичної допомоги хворим.

Під час візиту відмічено, що у місті приділяється увага розвитку медичної служби, у т.ч. поліпшенню матеріальної бази закладів, умовам перебування хворих та медичного персоналу.

Обласні фахівці звернули увагу на необхідність покращення послуг у сфері ВІЛ/СНІДу та туберкульозу як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Учасники моніторингової групи відмітили важливість здійснення контрольованого лікування туберкульозу на амбулаторному етапі, акцентували увагу на необхідності співпраці сімейних лікарів первинної мережі та фахівців центральної міської лікарні з питань надання послуг населенню міста у сфері ТБ/ВІЛ.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc  E-MAIL Розробка сайтів