Меню
 
Головна arrow Новини
Вже стало традицією проводити щотижневі моніторингові візити до медичних закладів районів та міст області з метою ознайомлення зі станом справ у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції /СНІДУ.

12 березня 2019 року моніторингова група на чолі з начальником Управління охорони здоров’я Петром Гармашем та головою постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО Чернігівської обласної ради, головним лікарем КЛПЗ «Чернігівський обласний протитуберкульозний диспансер» Миколою Дейкуном відвідали Носівську ЦРЛ та Носівський Центр ПМСД.

Зокрема, відбулася зустріч з головами районної державної адміністрації Вікторією

Вершняк та районної ради Анатолієм Красносільським, а також керівництвом та медичними працівниками первинної та вторинної ланки.

Члени моніторингової групи відзначили, що адміністрація району приділяє увагу розвитку медичної служби. У районі створена та працює координаційна рада з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу. Рекомендації візиту від 31.05.2018 року виконані в частині облаштування майданчика для збору мокротиння від хворих з довготривалим кашлем, застосування скринінгової анкети на виявляння осіб, які потребують обстеження на туберкульоз, формування груп ризику щодо захворювання на туберкульоз тощо. Під час зустрічі обговорено поточний стан виявлення та показники захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД та смертності від цих хвороб.

Надані практичні рекомендації щодо організації активного виявлення туберкульозу та ВІЛ-інфекції, як серед представників груп підвищеного ризику, так і серед усього населення. Також акцентовано увагу на покращенні якості контрольованого лікування хворих на туберкульоз та поєднану патологію ТБ/ВІЛ на амбулаторному етапі шляхом впровадження сучасних пацієнт-орієнтованих моделей.

Візит відбувся за технічної підтримки Проекту «Виклик туберкульозу», який впроваджується в Україні Програмою оптимальних технологій в охороні здоров’я (РАТН).
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc