Меню
 
Головна arrow Новини
Відбір кандидатів на здобуття у 2019 році найвищої відзнаки для медиків - «Орден Святого Пантелеймона» та «Медаль Святого Пантелеймона»

У березні 2019 року, згідно Положення про відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», закінчується збір Регіональною радою Чернігівської області інформації про кандидатів, серед яких виберуть найкращих, що представлятимуть область на загальнонаціональному рівні.

До 1 квітня 2019 року Регіональна рада повинна висунути по 1 найкращому кандидату у кожній номінації і вже у квітні-травні Національна експертна комісія розгляне пропозиції та рекомендує кращих із них Поважній Раді.

Найдостойніших лікарів, медсестер, фельдшерів обиратимуть у 5 номінаціях:

1. «Найкращий лікар»;

2. «Найкращий медичний працівник»;

3. «Новатор охорони здоров’я»;

4. «За досягнення в міжнародному співробітництві в охороні здоров’я»;

5. «Взірець служіння суспільству».

Відзнака «Орден Святого Пантелеймона» була започаткована ще у 2009 році. Нагорода присуджується медпрацівникам, незалежно від їх політичних та релігійних переконань, етнічного, соціального походження та майнового стану. Вся інформація про вимоги до кандидатів зазначається в Положенні про відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», яке затвердила Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймона» 27.11.2018р. Переможці найвищої відзнаки для медиків, крім загальнодержавного визнання, отримають фінансову винагороду.

А також Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймону» особливу увагу приділяє молодим лікарям та медсестрам. З 2018 року запроваджено «Медаль Святого Пантелеймона» у 3 номінаціях:

1. «За лікарське мистецтво»;

2. «За турботу і ласку до хворого»;

3. «За наукові розробки в медицині».

Її присуджуватимуть молодим медичним працівникам віком до 35 років за активність у молодіжному медичному русі, інноваційні наукові та практичні результати в галузі охорони здоров’я, духовному й фізичному розвитку українського суспільства. Вся інформація про вимоги до кандидатів зазначається в Положенні про відзнаку за професіоналізм та милосердя «Медаль Святого Пантелеймона», яке затвердила Поважна рада «Ордену Святого Пантелеймона» 27.11.2018р. Переможці отримують Медаль та відповідне посвідчення, а також фінансову винагороду.

В Чернігівській області створено та працює Регіональна рада, яка проводить інформування громадськості та медичні колективи про мету та умови конкурсу.

Більш детальну інформацію про «Орден Святого Пантелеймона» можна отримати за адресою http://orden-panteleimon.com.ua/ua/index/; Інтернет-сторінки Регіональної ради Чернігівської області http://www.facebook.com/ChernigivOrden/.

9 серпня 2019 року (у День Святого великомученика і цілителя Пантелеймона) Поважна рада визначиться з переможцями і відбудеться урочиста церемонія їх нагородження.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc