Меню
 
Головна arrow Новини
15 березня 2019 року начальник Управління охорони здоров’я облдержадміністрації Петро Гармаш разом із фахівцями у сфері туберкульозу та ВІЛ-інфекції побували у Ріпкинському районі з метою оцінки стану справ у протидії цим соціально небезпечним захворюванням.

Зокрема, члени моніторингової групи відвідали центральну районну лікарню та районний Центр ПМСД, поспілкувалися з фахівцями щодо організації виявлення, обстеження населення на ВІЛ, туберкульоз та надання хворим медичної допомоги.

Під час зустрічі із колективами медичних закладів району детально обговорено стан виявлення та показники захворюваності на туберкульоз, ВІЛ-інфекцію/СНІД, а також смертності від них. Відзначено як позитивні напрацювання, так і ті моменти, що потребують доопрацювання фахівцями первинної мережі і ЦРЛ по виявленню хворих з туберкульозом та ВІЛ-інфекцією, організації диспансерного спостереження та контрольованого лікування хворих на амбулаторному етапі. Окрім того, обговорювалися питання реформування медичної галузі, досягнення району та проблеми, які потребують покращення і вирішення. Так, Петро Гармаш відповів на численні запитання медпрацівників та докладно розповів про подальші кроки проведення реформування.

У ході спілкування обласні фахівці звернули увагу на необхідність на місцях приділяти особливу увагу наданню та покращенню послуг у сфері ВІЛ/СНІДу, як серед представників груп найвищого ризику, так і серед всього населення. Акцентували увагу присутніх на необхідності співпраці сімейних лікарів первинної мережі та фахівців ЦРЛ з питань надання послуг населенню району у сфері ТБ/ВІЛ. Також обговорено низку практичних питань щодо відкриття найближчим часом сайту АРТ на базі кабінету «Довіра», що буде зручно для хворих і вони, не виїжджаючи з району, зможуть отримувати майже увесь спектр ВІЛ-сервісних послуг на місці.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc