Меню
 
Головна arrow Новини
Доступно про іригоскопію та лабораторні дослідження.

Середній та молодший медичний персонал КЛПЗ «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» 19 березня під час загальнолікарняної конференції у рамках підвищення кваліфікації познайомилися із аспектами лабораторного дослідження анемій та такого діагностичного метода, що використовується при рентгенологічних дослідженнях травного тракту, як іригоскопія.

Робота в напрямку підвищення професійної компетентності медичних сестер у закладі проводиться регулярно і на досить високому рівні. Розглядаються та обговорюються важливі і цікаві питання, завдяки яким медичні працівники центру систематично поглиблюють свої знання у вузькій, специфічній сфері, що важливо для успішної професійної діяльності. Так, під час конференції доповідачі в повному обсязі розкрили тему та розповіли багато цікавих і корисних для роботи речей. Як приклад, лікар-рентгенолог І-ої кваліфікаційної категорії Сергій Лазаренко висвітлив тему, визначивши поняття іригоскопії, показань і підготовки до її проведення, а також ознайомив з основними принципами комплексної променевої діагностики захворювань травної системи та органів черевної порожнини. В роботі конференції взяли участь 39 співробітників центру.

«Мета проведення подібних заходів – це удосконалення професійної підготовки медичних працівників шляхом поглиблення, розширення і оновлення професійних знань, умінь і навичок. – зауважила, підбиваючи підсумки конференції, головна медична сестра Вікторія Пінчук, – адже неперервна освіта, що поєднується з широтою знань, нині повинна супроводжувати всю професійну діяльність медичних працівників. Тому що, відповідно до умов сьогодення, для досягнення високої професійної майстерності, яка поєднується з глибокими знаннями, залучається увесь сучасний арсенал новітніх технологій з діагностики та догляду за пацієнтом. І тільки це дозволяє молодшим медичним спеціалістам здійснювати свою професійну діяльність на рівні сучасних вимог».

Відтак, на конференції представлено доповіді: «Іригоскопія – як один із методів рентгенологічних досліджень органів травного тракту» – лікар-рентгенолог Лазаренко С.В; «Лабораторне дослідження анемій» – лаборант Гриценко Т.В.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc