Меню
 
Головна arrow Новини
Матеріальний стимул для молодих лікарів

Вже два роки у Новгород-Сіверському районі діє «Програма забезпечення лікарями медичних закладів Новгород-Сіверського району на 2017–2020 роки». Програмою, зокрема, передбачено грошову виплату лікарям, що прибули на роботу до центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, а також уклали відповідні угоди з медичним закладом про відпрацювання не менш, ніж 5 років. Так, одноразова грошова допомога становила суму, розміром у три мінімальні заробітні плати. Відтак раніше таку допомогу отримали лікар-хірург та акушер-гінеколог.

І ось тепер рішенням сесії районної ради від 22 березня затвердженні грошові призначення у сумі 30600 грн для виплати такої матеріальної допомоги молодим фахівцям, які на початку року стали до роботи у КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ» – лікарям офтальмологу та невропатологу.

Отже, це далеко не перший крок районної влади та адміністрації лікарні по залученню до роботи лікарів та надання їм тих чи інших соціальних гарантій, адже на черзі – придбання службової квартири для ще одного фахівця КЗ «Новгород-Сіверська ЦРЛ».




Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc