Меню
 
Головна arrow Новини
Понад 100 пацієнтів пройшли навчання в новоствореній «Школі здоров’я», яка запрацювала на базі КНП «Чернігівська міська лікарня №2».

4 квітня перше заняття провели лікарі відділення первинної медичної допомоги.

Охорона здоров’я пацієнтів, поширення серед населення знань щодо профілактики, ранньої діагностики та можливостей сучасного лікування захворювань в умовах Чернігівської міської лікарні №2 – пріоритетний напрямок діяльності новоствореної школи.

До проекту долучилися понад 100 пацієнтів. Темами занять стали гіпертонічна хвороба, передракові захворювання та цукровий діабет. Слухачі «Школи здоров’я» проекту поспілкувалися із лікарями, пройшли безкоштовне обстеження на вміст цукру у крові та отримати корисні фахові поради та рекомендації. Серед викладачів школи – завідувач амбулаторії Оксана Кальдяєва, сімейні лікарі Ірина Зозуля та Олена Прохорова, дільничний лікар-терапевт Наталія Сусло.

Як зазначила заступник головного лікаря з поліклінічної роботи Інна Сорокіна, школу здоров’я започаткували задля того, щоб пацієнти змогли самостійно оцінити свій стан здоров’я та вчасно звернутися до лікаря.

Заняття у «Школі здоров’я» планують проводити щоквартально.


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc