Меню
 
Головна arrow Новини
КНП «Чернігівська міська лікарня №2» отримала вищу акредитаційну категорію.

Про це свідчить сертифікат від 3 квітня 2019 року. Таким чином, на сьогодні ЧМЛ №2 – перша з лікарень Чернігова, що отримала такий високий статус.

За словами заступника головного лікаря з медичної роботи Валерія Якуніна, робота над проектом розпочалася у грудні минулого року, акредитації передувала велика й копітка робота всього колективу лікарні.

Рішення про відповідність медичного закладу вищій категорії приймала акредитаційна комісія Управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації і її рішення затвердило Міністерство охорони здоров’я України, яким і обумовлені критерії акредитації.

Так, акредитаційна комісія проінспектувала роботу закладу за різними напрямками: від організації роботи в цілому, контролю якості, кадрового забезпечення, діяльності відділень і до санітарно-епідеміологічного благополуччя, метрологічного забезпечення тощо.

Неодмінною умовою отримання вищої категорії є відповідність медичного закладу ДСТУ ISO 9001:2015 «Системи управління якістю. Вимоги ISO 9001:2015, IDT». Нагадаємо: Чернігівська міська лікарня №2 отримала такий сертифікат 12 грудня 2018 року.

«Отримання вищої акредитаційної категорії свідчить про престиж лікувального закладу, у якому здійснюється вищий рівень надання медичної допомоги, яка відповідає всім стандартам, гарантується якість надання медичних послуг тощо», – прокоментував Валерій Якунін.Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc