Меню
 
Головна arrow Новини
Побачив світ черговий випуск інформаційного бюлетеню Чернігівського обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя «МедІнфоЧернігівщина».

Інформаційний бюлетень виданий до Всеукраїнського тижня громадського здоров’я, що відбудеться на виконання відповідного розпорядження Кабінету Міністрів України та триватиме з 6 по 13 квітня.

У номері вміщено аналітичні матеріали «Аналіз захворюваності населення на Чернігівщині», «Онкоепідеміологічна ситуація на Чернігівщині», а також поради стосовно бережливого ставлення до серця. Крім того, у випуску йдеться про сучасні виклики туберкульозу і методи їхнього подолання та теперішню ситуацію в регіоні щодо захворюваності на ВІЛ-інфекцію. А до уваги тих, хто виважено ставиться до свого щоденного раціону, стане в нагоді матеріал з назвою «Тарілка здорового харчування». В бюлетені розміщено відповідну інфографіку та зручний для сприйняття текст.

Ознайомитися із черговим випуском бюлетеню «МедІнфоЧернігівщина» можна на сайті обласного центру інформаційно-аналітичних технологій та пропаганди здорового способу життя: https://ociat.com.ua.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc