Меню
 
Головна arrow Новини
12 квітня в рамках робочої поїздки до Менського району центральну районну лікарню відвідав голова Чернігівської обласної державної адміністрації Олександр Мисник.

Зокрема у ході візиту голова ОДА відвідав дитяче, хірургічне, терапевтичне та приймально-діагностичне відділення. Очільник обласної влади поспілкувався з пацієнтами, вивчав рівень надання медичної допомоги та умови перебування у відділеннях.

Так Олександр Мисник повідомив, що Комісія з оцінки та відбору інфраструктурних проектів Міністерства регіонального розвитку остаточно схвалила проект з придбання апарату комп’ютерної томографії для раннього виявлення злоякісних новоутворень, туберкульозу та інших складних захворювань для потреб Менської центральної районної лікарні. Встановлення апарату дасть змогу обслуговувати не тільки жителів Менщини, а і сусідніх районів. Крім того, обговорено подальші напрямки розвитку КНП «Менська ЦРЛ», реконструкція триповерхового корпусу, будівництво шестиквартирного житлового будинку для лікарів, перспективне оснащення лікарні необхідною апаратурою та обладнанням.
Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc