Меню
 
Головна arrow Новини
«100 років милосердя» - таке гасло має Всеукраїнська акція «Місяць Червоного Хреста», яка проводиться на Чернігівщині з 8 квітня по 9 травня.

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення, таких як внутрішньо переміщені особи, самотні непрацездатні громадяни похилого віку, ветерани війни та праці, особи з інвалідністю, багатодітні та неповні родини, діти-сироти, хворі на ВІЛ/СНІД, туберкульоз тощо. Крім того, «Місяць Червоного Хреста» сприятиме формуванню громадської думки на користь милосердя.

Цю ініціативу Товариства Червоного Хреста України підтримує Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, яке запрошує медичних працівників області долучитися до проведення акції з милосердя. Протягом її проведення передбачені збір одягу, взуття, продуктів харчування для представників цих категорій населення. Також пропонується всім небайдужим громадянам стати членами Товариства Червоного Хреста, зробивши благодійні внески та отримавши членський квиток. Слід пам’ятати, що членство у найстарішій благодійній організації України – Товаристві Червоного Хреста – справа не тільки почесна, а і шляхетна, адже від того, наскільки ви маєте змогу допомогти ближньому, залежатиме не тільки здоров’я, а і якість життя нужденних.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc