Меню
 
Головна arrow Новини
Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради приєднався до відзначення Всесвітнього дня музеїв

Музей історії Ніжинського медичного коледжу, за роки свого існування став одним із структурних підрозділів навчально-виховного процесу. Його діяльність спрямована на виховання студентської молоді, формування патріотизму, глибокої поваги й любов до професії.

Сюди постійно навідуються студенти коледжу, нинішні співробітники та ветерани праці, учні старших класів загальноосвітніх шкіл Ніжина та району, почесні гості. На базі музею систематично проводиться збір нових експонатів, зустрічі із випускниками минулих років та їх нащадками, продовжується архівна робота, проводиться підготовка серії статей про видатних випускників навчального закладу, підготовлено збірник матеріалів з історії медичного коледжу «Джерело медичних знань та милосердя.

17 травня 2019 року Ніжинський медичний коледж Чернігівської обласної ради приєднався до відзначення Всесвітнього дня музеїв. У музеї відбулися тематичні екскурсії для здобувачів освіти та викладачів коледжу, театралізований міні-виступ «Історія оживає» студентів перших-других курсів спеціалізацій Сестринська та Лікувальна справа. Учасники вкотре пригадали засновника Ніжинської фельдшерсько-акушерської школи П.А.Буштедта, першу жінку-лікаря Чернігівщини та викладача фельдшерсько-акушерської школи М.М.Кашпровську, побачили, як виглядав одяг медичної сестри початку XX cт. Майбутні медики побували в ролях історичних постатей, завітали до кожної академічної групи, звернулися від імені своїх героїв до студентів. Вони розповіли про перші роки існування закладу, дали настанови та залишили лист-пам’ятку про те, як слід навчатися, працювати та берегти добру історію закладу.

Двері музею історії коледжу відкриті для всіх охочих ніжинців та гостей міста.

Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc