Меню
 
Головна arrow Новини
Друга лікарня прийняла естафету «Ліків від байдужості»

КНП «Чернігівська міська лікарня №2» прийняла естафету Всеукраїнської акції «Ліки від байдужості», яка символізує данину пам’яті померлих від СНІДу. Зазвичай акція відбувається в межах Європейського тижня тестування на ВІЛ та гепатити B і С.

Як зазначила PR-менеджер Благодійної організації «Чернігівська МЕРЕЖА» Катерина Соломко, що передавала естафету закладу, акція проходила в кожній з областей України. Тому, за її словами, всіх нас об’єднує ідея привернути увагу до цієї проблеми.

Учасникам акції роздали «ліки від байдужості» – символічні інструкції із сердечком – пам’ятку не бути байдужими до стану людей, які мають ВІЛ- позитивний статус. Активістка підкреслила – необхідно не бути байдужими до

до стану свого здоров’я та своїх близьких, вчасно проходити тестування на ВІЛ.

Як зазначила лікар-епідеміолог Чернігівської міської лікарні №2 Лариса Лугова, колектив закладу без вагань прийняв естафету цього масштабного проекту, адже він ? ще одна можливість привернути увагу спільноти до глобальної проблеми.

«Про це треба говорити, проблему ВІЛ/СНІДу необхідно вирішувати щоденно. Адже спостерігається не стільки байдужість суспільства, скільки байдужість деяких хворих. На жаль, дехто з них все ще сподіваються, що хвороба минеться сама собою, починають по декілька разів обстежуватись, не переймаючись своєчасним початком лікування, – зауважила фахівець і додала, – протягом останніх двадцяти років технології лікування просунулися вперед, з’явилися перспективи обстеження, лікування, а відтак – підстави для реалізації себе в соціумі».


Прес-служба Управління охорони здоров’я
Чернігівської облдержадміністрації
Офіційний сайт Управління охорони здоров'я Чернігівської обласної державної адміністрації

Copyright © 2008 adprinc